Протокол № 6 засідання громадської комісії з житлових питань при виконавчому комітеті Фастівської міської ради

Протокол № 6

засідання громадської комісії з житлових питань при виконавчому

комітеті Фастівської міської ради

м. Фастів

07.07.2021                                                                                                       09-00

Присутні:

Голова комісії:

Матвійчук Валентина Адольфівна                                      – заступник міського голови з питань

діяльності, виконавчих органів ради, з питань приватизації

Заступник голови комісії:

 

Зоренко Олена Аркадіївна                                                 -начальник відділу житлово комунального   господарства

 

Секретар комісії:

 

Лагута Оксана Миколаївна                                              – завідувач сектору житлової     політики,    квартирного обліку, розподілу житла та  з питань  гуртожитків і ОСББ

 

Члени комісії:

 

Беляєва Ярослава Анатоліївна                                   – головний спеціаліст юридичного управління

Куценко Володимир Вікторович                               – начальник управління  регіонального розвитку і житлово-комунального господарства Борівського, Оленівського, Мотовилівського,Мотовилівськослобідського старостинських округів

 

Механік Юрій Володимирович                               –  в.о.начальника КП ФМР «Фастівська   ЖЕК»

 

Мєх Наталія Анатоліївна                                         – начальник відділу капітального будівництва

 

Снігур Андрій Миколайович                                  –  заступник міського голови, з питань діяльності виконавчих органів ради, з питань розвитку територій

Пеньківська Ірина Вікторівна                               – завідувач сектору раціонального використання майна

 

Янковська Світлана Антонівна                              – начальник  відділу ведення демографічного   реєстру населення

 

Відсутні:   Папко Оксана Станіславівна,  Соловей Юрій Вікторович, Міщенко Сергій Миколайович

Ознайомлення  членів комісії з порядком денним:

1.Про розгляд заяви коменданта Медвідь А.О. гуртожитку в смт. Борова по вул. **********, ***, щодо проведення перереєстрації мешканців гуртожитку  покращення житлових умов мешканців гуртожитку Погорілого М.О., Ярошенко М.В., Бойко В.О.

  1. Про розгляд звернення Бойка Василя Олександровича, щодо надання додаткового житлового приміщення №** у гуртожитку по вул. ********, ***.
  2. Про розгляд звернення Ярошенко Марини Вікторівни, щодо надання додаткового житлового приміщення №** у гуртожитку по вул. *********, **.
  3. Про розгляд звернення Погорілого Миколи Олександровича, щодо надання додаткового житлового приміщення № ** у гуртожитку по вул. *************, **.
  4. Про взяття на квартирний облік Запорожець Олени Василівни, **** р.н., особи з інвалідністю внаслідок війни 2 групи, учасника АТО/ООС.

Слухали : голову комісії Матвійчук В.А.,  яка довела до відома  членів комісії  наступні  клопотання:

1.Про розгляд заяви коменданта Медвідь А.О. гуртожитку в смт. ******** по вул. *********, ***, щодо проведення перереєстрації мешканців гуртожитку та покращення житлових умов мешканців гуртожитку: Погорілого М.О., Ярошенко М.В., Бойко В.О.

Слухали: Янковську С.А., яка повідомила, що попередньо нею було проведено перевірку в державному демографічному реєстрі, щодо наявності реєстрації за місцем проживання в гуртожитку по вул. *********, *** в смт. ******* та встановлено, що станом на 07.07.2021 року в гуртожитку зареєстровано 3 особи.

Для реєстрації місця проживання мешканців гуртожитку треба провести інвентаризацію та перевірити наявність правових підстав для вселення.

Слухали: Зоренко О.А., яка  наголосила на необхідності створення розпорядженням міського голови робочої групи з питань вивчення правових підстав для вселення до гуртожитку мешканців та проведення інвентаризації згідно з новим технічним паспортом на гуртожиток по вул. *********, ***, виготовлений КП Київської обласної ради «Київське обласне бюро технічної інвентаризації» 01.10.2020 року.

Вирішили: доручити Управлінню регіонального розвитку і житлово-комунального господарства Борівського, Оленівського, Мотовилівського, Мотовилівськослобідського старостинських округів Фастівської міської ради створити робочу групу з питань вивчення правових підстав для вселення мешканців та проведення  інвентаризації в гуртожитку по вул. **********, **, смт. **********.

Голосували: «за» одноголосно.

  1. Про розгляд звернення Бойка Василя Олександровича, щодо надання додаткового житлового приміщення №** у гуртожитку по вул. **************, ** , смт. *********.

 

Вирішили: дане питання розглянути повторно за результатами роботи робочої групи з питань вивчення правових підстав для вселення мешканців до гуртожитку по вул.*********, ***, смт. ******* та проведення інвентаризації.

Голосували: «за» одноголосно.

  1. Про розгляд звернення Ярошенко Марини Вікторівни, щодо надання додаткового житлового приміщення №*** у гуртожитку по вул. ************,***.

Вирішили: дане питання розглянути повторно за результатами роботи робочої групи з питань вивчення правових підстав для вселення мешканців до гуртожитку по вул.***********, смт.********* та проведення інвентаризації.

Голосували: «за» одноголосно.

  1. Про розгляд звернення Погорілого Миколи Олександровича, щодо надання додаткового житлового приміщення № **у гуртожитку по вул. *************, **.

Вирішили: дане питання розглянути повторно за результатами роботи робочої групи з питань вивчення правових підстав для вселення мешканців до гуртожитку по вул. ***********, ***, смт. ***** та проведення інвентаризації.

Голосували: «за» одноголосно.

  1. Про взяття на квартирний облік Запорожець Олени Василівни, *** р.н., особи з інвалідністю внаслідок війни 2 групи, учасника АТО/ООС.

Слухали: Лагуту О.М., яка повідомила, що відповідно до чинного законодавства України до членів сім’ї осіб з інвалідністю внаслідок війни, відноситься дружина,(чоловік), їх неповнолітні діти. В своєму зверненні Запорожець Олена Василівна, вказала, що її сім’я складається з 3 осіб: вона, її повнолітній син Запорожець Василь Андрійович, **** р.н. та онук ********************, **** р.н.

Також відповідно до рішення Фастівського міськрайонного суду №2/381/450/21 від 27 травня 2021 року було визнане недійсним свідоцтво про право на спадщину за законом вдане Запорожець Олені Василівні, державним нотаріусом Фастівської міської нотаріальної контори Бойко Оленою Олександрівною 02 листопада 2020 року на 6/7 частин житлового будинку по вул. *********, ** в м. ******, але за інформацією, яка міститься в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно, право власності на 6/7 частин житлового будинку по вул. **********, ** в м. ********* за Запорожець Оленою Василівною не погашене.

Вирішили: відмовити Запорожець Олені Василівні у постановці на квартирний облік, в зв’язку з наявністю в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно права власності на 6/7 частин житлового будинку по вул. ************, ** в м. ********, загальною площею 106, 7 кв.м. та житловою площею 78 кв.м., та включення до складу сім’ї повнолітній син Запорожець Василь Андрійович, **** р.н. та онук ************, **** р.н., на яких не поширюється пільга члена сім’ї, особи з інвалідністю внаслідок війни 2 групи.

 

Голосували: «за» одноголосно.

 

 

Голова      громадської
комісії по житловим питанням                                              В.А. Матвійчук

 

 

Секретар комісії                                                                       О.М. Лагута

БІЛЬШЕ НОВИН

ДИВИТИСЬ