Протокол № 7 засідання громадської комісії з житлових питань при виконавчому комітеті Фастівської міської ради м. Фастів

 • 10.08.2021

 Протокол № 7

засідання громадської комісії з житлових питань при виконавчому

комітеті Фастівської міської ради

м. Фастів

04.08.2021                                                                                                       09-00

Присутні:

Голова комісії:

Матвійчук Валентина Адольфівна                                      – заступник міського голови з питань

діяльності, виконавчих органів ради, з питань приватизації

Заступник голови комісії:

 

Зоренко Олена Аркадіївна                                                 -начальник відділу житлово комунального   господарства

Секретар комісії:

 

Лагута Оксана Миколаївна                                              – завідувач сектору житлової     політики,    квартирного обліку, розподілу житла та  з питань  гуртожитків і ОСББ

Члени комісії:

Щур Юлія Дмитрівна                                                  –  в.о. начальника юридичного управління

Куценко Володимир Вікторович                               – начальник управління  регіонального розвитку і житлово-комунального господарства Борівського, Оленівського, Мотовилівського,Мотовилівськослобідського старостинських округів

Калітник Галина Миколаївна                                  –  майстер дільниці КП ФМР «Фастівська     ЖЕК»

Снігур Андрій Миколайович                                  –  заступник міського голови, з питань діяльності виконавчих органів ради, з питань розвитку територій

Пеньківська Ірина Вікторівна                               – завідувач сектору раціонального використання майна

 

Папко Оксана Станіславівна                                   – начальник  управління соціального захисту населення

Соловей Юрій Вікторович                                      – депутат Фастівської міської ради голова ГО «Спілка учасників АТО/ООС»

Відсутні:  Янковська Світлана Антонівна, Мєх Наталія Анатоліївна,   Міщенко Сергій Миколайович

 

 

Ознайомлення  членів комісії з порядком денним:

1.Про розгляд заяви коменданта Медвідь А.О. гуртожитку в смт. Борова по вул. Свірського, 1-Б, щодо проведення перереєстрації мешканців гуртожитку  покращення житлових умов мешканців гуртожитку Погорілого М.О., Ярошенко М.В., Бойко В.О.

 1. Про розгляд звернення Бойка Василя Олексійовича, щодо надання додаткового житлового приміщення №** у гуртожитку по вул. ***********, ***.
 2. Про розгляд звернення Ярошенко Марини Вікторівни, щодо надання додаткового житлового приміщення №** у гуртожитку по вул.***************, **.
 3. Про розгляд звернення Погорілого Миколи Олександровича, щодо надання додаткового житлового приміщення №*** у гуртожитку по вул. ***********,**.
 4. Про зняття з квартирного обліку та виключення з позачергових списків на одержання житла Довбиш (Степанової) Катерини Леонідівни, **** р.н., особи з числа дітей сиріт, в зв’язку з придбанням 17/50 частини житлового будинку, житловою площею 96,1 кв.м.
 5. Про внесення змін до облікової квартирної справи, особи, з числа дітей. позбавлених батьківського піклування Васільєвої Тетяни Віталіївни, а саме переведення квартирної черги з прізвища «Васільєва» на прізвище «Гальопа», в зв’язку з одруженням та зміною прізвища.
 6. Про внесення змін до облікової квартирної справи, особи, з числа дітей-сиріт Карпенко Ганни Вікторівни, а саме переведення квартирної черги з прізвища «Карпенко»  на прізвище «Торосян», в зв’язку з одруженням та зміною прізвища.

 

 1. Про внесення змін до облікової квартирної справи, особи, з числа дітей, позбавлених батьківського піклування Поспішної Валентини Юріївни, а саме переведення квартирної черги з прізвища «Поспішна»  на прізвище «Житеньова», в зв’язку з одруженням та зміною прізвища.
 2. Про внесення змін до облікової квартирної справи, особи, з числа дітей, позбавлених батьківського піклування Дубової Аліни Володимирівни, а саме переведення квартирної черги з прізвища «Дубова» на прізвище «Івашко», в зв’язку з одруженням та зміною прізвища.
 3. Про розгляд звернення Човгана В.В., щодо переведення його на позачергову чергу на одержання житла.
 4. Про розгляд звернення Човгана В.В., щодо розгляду на засіданні виконавчого комітету Фастівської міської ради питання повернення квартири №76 по вул. Київська, 9, у м. Фастові у комунальну власність Фастівської МТГ.
 5. Про розгляд клопотання Служби у справах дітей та сім’ї виконавчого комітету Фастівської міської ради, щодо взяття на квартирний облік дитини-сироти ************************, **** р.н. у якої відсутнє житло.

 

Слухали : голову комісії Матвійчук В.А.,  яка довела до відома  членів комісії  наступні  клопотання:

1.Про розгляд заяви коменданта Медвідь А.О. гуртожитку в смт. Борова по вул. Свірського, 1-Б, щодо проведення перереєстрації мешканців гуртожитку та покращення житлових умов мешканців гуртожитку: Погорілого М.О., Ярошенко М.В., Бойко В.О.

Слухали: Лагуту О.М., яка повідомила, що згідно з розпорядженням міського голови № 220 од від 26.07.2021 року було створено робочу групу по вивченню  правових підстав вселення мешканців до гуртожитку по вул. О. Свірського, 1-Б в смт. Борова Фастівського району. 28.07.2021 року було здійснено виїзд до гуртожитку. Перевірені правові підстави для вселення мешканців гуртожитку. Обстежені місця загальног користуаннята умови проживання мешканців гуртожитку. Зібрані пакети документів на проживаючих у кожній кімнаті. Втановлено, що в деяких мешканців протерміновані договори найму житла.

Вирішили: доручити Управлінню регіонального розвитку і житлово-комунального господарства Борівського, Оленівського, Мотовилівського, Мотовилівськослобідського старостинських округів Фастівської міської ради спільно з КП ФМР «Борівський ККП» вирішити питання продовження договорів найму кімнат та виселення наймача Зайця А.О. та надати 09.08.2021 року до сектору житлової політики, квартирного обліку, розподілу житла та з питань гуртожитків і ОСББ. Після чого підготувати проект рішення та подати на розгляд виконавчого комітету: «Про переєстрацію  вселення мешканців до гуртожитку по вул. О. Свірського, 1-Б в смт. Борова Фастівського району, згідно нового поверхового плану»

Голосували: «за» одноголосно.

 1. Про розгляд звернення Бойка Василя Олексійовича, щодо надання додаткового житлового приміщення №***  у гуртожитку по вул.***********,*** , смт. *******.

Вирішили: підготувати проект рішення та подати на розгляд виконавчого комітету: «Про кімнати № ** гуртожитку по вул. О. ********, *** в смт. Борова Фастівського Бойку Василю Олексійовичу»»

 

Голосували: «за» одноголосно.

 1. Про розгляд звернення Ярошенко Марини Вікторівни, щодо надання додаткового житлового приміщення №** у гуртожитку по вул. **********, **.

Вирішили: підготувати проект рішення та подати на розгляд виконавчого комітету: «Про кімнати № ** гуртожитку по вул. ************, ** в смт. **** Фастівського Ярошенко Марині Вікторівні».

 

Голосували: «за» одноголосно.

 1. Про розгляд звернення Погорілого Миколи Олександровича, щодо надання додаткового житлового приміщення №** у гуртожитку по вул. ********, **.

Вирішили: підготувати проект рішення та подати на розгляд виконавчого комітету: «Про кімнати №** гуртожитку по вул. О. Свірського, 1-Б в смт. Борова Фастівського Погорілому Миколі Олександровичу»

Голосували: «за» одноголосно.

 1. Про зняття з квартирного обліку та виключення з позачергових списків на одержання житла Довбиш (Степанової) Катерини Леонідівни, **** р.н., особи з числа дітей сиріт, в зв’язку з придбанням 17/50 частини житлового будинку, житловою площею 96,1 кв.м.

Вирішили: підготувати проект рішення та подати на розгляд виконавчого комітету: «Про зняття з  квартирного  обліку та виключення з позачергових списків на одержання житла Довбиш (Степанової) Катерини Леонідівни»

Голосували: «за» одноголосно.

 1. Про внесення змін до облікової квартирної справи, особи, з числа дітей. позбавлених батьківського піклування Васільєвої Тетяни Віталіївни, а саме переведення квартирної черги з прізвища «Васільєва» на прізвище «Гальопа», в зв’язку з одруженням та зміною прізвища.

Вирішили: підготувати проект рішення та подати на розгляд виконавчого комітету: «Про внесення змін до облікової квартирної справи Васільєвої Тетяни Віталіївни»

Голосували: «за» одноголосно.

 

 1. Про внесення змін до облікової квартирної справи, особи, з числа дітей-сиріт Карпенко Ганни Вікторівни, а саме переведення квартирної черги з прізвища «Карпенко»  на прізвище «Торосян», в зв’язку з одруженням та зміною прізвища.

Вирішили: підготувати проект рішення та подати на розгляд виконавчого комітету: «Про внесення змін до облікової квартирної справи Карпенко  Ганни Вікторівни»

Голосували: «за» одноголосно.

 1. Про внесення змін до облікової квартирної справи, особи, з числа дітей, позбавлених батьківського піклування Поспішної Валентини Юріївни, а саме переведення квартирної черги з прізвища «Поспішна»  на прізвище «Житеньова», в зв’язку з одруженням та зміною прізвища.

Вирішили: підготувати проект рішення та подати на розгляд виконавчого комітету: «Про внесення змін до облікової квартирної справи Поспішної Валентини  Юріївни»

 

 

Голосували: «за» одноголосно.

 

 1. Про внесення змін до облікової квартирної справи, особи, з числа дітей, позбавлених батьківського піклування Дубової Аліни Володимирівни, а саме переведення квартирної черги з прізвища «Дубова» на прізвище «Івашко», в зв’язку з одруженням та зміною прізвища.

Вирішили: підготувати проект рішення та подати на розгляд виконавчого комітету: «Про внесення змін до облікової квартирної справи Дубової Аліни Володимирівни»

 

Голосували: «за» одноголосно

 1. Про розгляд звернення Човгана В.В., щодо переведення його на позачергову чергу на одержання житла, як особу з інвалідністю внаслідок війни ІІ групи.

Слухали: Лагуту О.М. відповідно до рішення виконавчого комітету Фастівської міської ради  № 211 від 05.10.1999 року п.1.2  Човган Валентин Вікторович  перебуває на квартирному обліку на першочерговій черзі, як інвалід війни на момент взяття на облік він мав інвалідність ІІІ групи, внаслідок війни  із складом родини 3 особи. Заявник донька Човган Валерія Валентиниівня, **** р.н. та син Човган Дмитро Валентинович, **** р.н.

Згідно зі ст.46 п.1 Житлового Кодексу України та ст. 46 п.5 Постановою Ради Міністрів Української РСР №470 від 11.12.1984 року  «Про затвердження Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов і надання їм житлових приміщень в Українській РСР (зі змінами) особи, що належать до інвалідів – війни  включаються до позачергових списків на отримання житла.

Відповідно до ст.ст. 15,40, 48 Житлового кодексу України, п. 25 Постановою Ради Міністрів Української РСР №470 від 11.12.1984 року  «Про затвердження Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов і надання їм житлових приміщень в Українській РСР (зі змінами) щороку проводиться перереєстрація громадян, які перебувають на квартирному обліку. Під час перевірки в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно було встановлено, що син заявника Човган Дмитро Валентинович реєстрував на своє імя нерухоме майно та відчужував його.

Слухали: Матвійчук В.А. голову комісії, яка зауважила, що винесення на розгляд виконавчого комітету питання про переведення на позачергову чергу Човгана Валентина Вікторовича, можливе лише після надання письмового пояснення, щодо придбання та відчуження квартир, зокрема у 2019 році Човганом Дмитром Валентиновичем було придбано 6 квартир по бульвару ******** ********* у м. ****, які він відчужив. Та у 2021 році придбано 3 квартири по вул. **************** у м. ****.

Вирішили: повернутися до розгляду звернення Човгана Валентина Вікторовтча. Після надання ним письмового пояснення щодо придбання та відчуження нерухомого майна у м. Києві його сином- Човганом Дмитром Валентиновичем, 1988 р.н.

 

Голосували: «за» одноголосно

 1. Про розгляд звернення Човгана В.В., щодо розгляду на засіданні виконавчого комітету Фастівської міської ради питання повернення квартири № ** по вул. ***************, **, у м. ********.

Слухали: Лагуту О.М.. яка повідомила, що питання повернення квартири у комунальну власність Фастівської МТГ розглядалось 10.06.2021 року постійною комісією Фастівської міської ради з питань комунальної власності та житлово-комунального господарства. За результатами розгляду юридичне управління підготувало лист Муляр М.С.. щодо необхідності скасування державної реєстрації права власності на квартиру № ** по вул. **********, **, у м. . Станом на 04.082021 року державна реєстрація права власності на дану квартиру не скасована.

Слухали: Зоренко О.А., яка вказала, що питання повернення до комунальної власність Фастівської МТГ власність Фастівської МТГ перебуває поза межами компетенції громадської комісії по житловим питанням. І може бути розглянуте лише після скасування державної реєстрації даної квартири  в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно.

Вирішили: повторно надіслати листа Муляр М.С., щодо необхідності скасування державної реєстрації права власності на квартиру №** по вул. ********, **, у м. ***********.

Голосували: «за» одноголосно

 1. Про розгляд клопотання Служби у справах дітей та сім’ї виконавчого комітету Фастівської міської ради, щодо взяття на квартирний облік дитини-сироти *************************, **** р.н. у якої відсутнє житло.

 

Слухали: Лагуту О.М., яка повідомила, що в пакеті документів ***********, дитини-сироти відсутня копія паспорта та ідентифікаційного коду, а також відсутня інформація про місце її реєстрації.

 

Вирішили: За умови надання завірених копій документів підтверджуючих  реєстрацію місця проживання, копії паспорта та ідентифікаційного коду службою у справах дітей та сім’ї виконавчого комітету Фастівської міської ради підготувати проект рішення та подати на розгляд виконавчого комітету: «Про взяття на квартирний облік та включення до позачергових списків на одержання житла дитини-сироти *********************».

Голосували: «за» одноголосно

Голова      громадської
комісії по житловим питанням                                              В.А. Матвійчук

 

Секретар комісії                                                                       О.М. Лагута

 

 

БІЛЬШЕ НОВИН

ДИВИТИСЬ