Протокол № 3 засідання громадської комісії з житлових питань при виконавчому комітеті Фастівської міської ради м. Фастів

 • 14.04.2021

Протокол № 3

засідання громадської комісії з житлових питань при виконавчому

комітеті Фастівської міської ради

м. Фастів

01.04.2021                                                                                                       9-00

Присутні:

Голова комісії:

Матвійчук Валентина Адольфівна                                      – заступник міського голови з питань

діяльності, виконавчих органів ради, з питань приватизації

Заступник голови комісії:

Зоренко Олена Аркадіївна                                                 -начальник відділу житлово комунального   господарства

Секретар комісії:

Лагута Оксана Миколаївна                                              – завідувач сектору житлової     політики,    квартирного обліку, розподілу житла та  з питань  гуртожитків і ОСББ

Члени комісії:

Щур Юлія Дмитрівна                                                        – завідувач сектору юридично-правового забезпечення   діяльності ради

Савочка Микола Миколайович                              –  начальника КП ФМР «Фастівська ЖЕК»

Мєх Наталія Анатоліївна                                         – начальник відділу капітального будівництва

Пеньківська Ірина Вікторівна                                 – завідувач сектору раціонального використання майна

Янковська Світлана Антонівна                              – начальник  відділу ведення демографічного   реєстру населення

Відсутні:   Куценко Володимир Вікторович, Снігур Андрій Миколайович,  Папко Оксана Станіславівна, Міщенко Сергій Миколайович

Ознайомлення  членів комісії з порядком денним:

 1. Про розгляд звернення Плохотнюк Олени Валентинівни, щодо укладання договору найму кімнат №***, №** в гуртожитку  по вул. ********, ** на її ім’я,  та на ім’я малолітніх дітей.

В даних кімнатах вона проживає без реєстрації  з двома неповнолітніми дітьми ********************,  р. н. та  ************************, **** р.н.

 1. Про розгляд звернення Круківської Світлани Анатоліївни, щодо укладання договору найму кімнат №***, №*** по вул. ************, ** на ім’я племінниці – Плохотнюк Олени Валентинівни.
 2. Про розгляд звернення Павліченко Ірини Анатоліївни. Яка зареєстрована та проживає в кімнаті №** у гуртожитку по вул. ***************, **, разом з двома неповнолітніми дітьми та чоловіком, щодо надання їй для проживання та укладання договору найму ще однієї кімнати №** в гуртожитку. В якій з її слів протягом тривалого часу ніхто не проживає.
 3. Про внесення змін до облікової квартирної справи Мороз Лариси Анатоліївни, постраждалої від наслідків аварії на ЧАЕС І категорії, виключення зі складу її сім’ї чоловіка – Борецького Руслана Володимировича, в зв’язку зі смертю.
 4. Про розгляд звернення Нагорного Олександра Михайловича, майора міліції у відставці, учасника бойових дій, щодо надання кімнати № ** у гуртожитку по вул. ***************, **.

6.Про зняття з квартирного обліку Виноградова Олега Валерійовича,*** р.н. та Виноградової Тамари Василівни, **** р.н., які перебувають на квартирному обліку в позачергових списках на одержання житла, згідно з рішенням виконкому №128/6 від 23.07.1997 року, як постраждалі від наслідків аварії на ЧАЕС ІІ категорії, в зв’язку з придбанням житла.

 1. Про зняття з квартирного обліку Ференця Олександра Борисовича, **** р.н., зі складом сім’ї 4 особи: Ференець Віти Василівни, **** р.н., Ференеця Віталія Олександровича, **** р.н., ***********************,**** р.н., які перебувають на квартирному обліку згідно з рішенням виконкому №132 від 20.06.2008 року., як працівник прокуратури, в зв’язку з поліпшенням житлових умов.
 2. Про зняття з квартирного обліку Скрипки Максима Вікторовича, **** р.н., який перебуває на квартирному обліку одноосібно згідно з рішенням виконкому №164 від 19.06.2009 року, в зв’язку з придбанням житла.

Слухали : голову комісії Матвійчук В.А.,  яка довела до відома  членів комісії  наступні  клопотання:

 1. Про розгляд звернення Плохотнюк Олени Валентинівни, щодо укладання договору найму кімнат №***, № *** в гуртожитку  по вул. ************,  на її ім’я,  та на ім’я малолітніх дітей: *********************** та ***********************.

Слухали: Матвійчук В.А., яка повідомила, що 22.03.2021 року комісією у складі заступника міського голови, з питань діяльності виконавчих органів ради та з питань ЖКГ – Матвійчук В.А., завідувача сектору житлової політики, ведення квартирного обліку, розподілу житла та з питань  гуртожитків і ОСББ – Лагути О.М., головного інженера КП ФМР «Фастівська ЖЕК» – Жорника С.М., майстра дільниці Колісник Г.М.  було здійснено виїзд у гуртожиток по вул. **********, ** з питань проведення інвентаризації кімнат.

Під час виїзду було відвідано кімнати №**** та №***, в яких проживає Плохотнюк Олена Валентинівна з своїми малолітніми дітьми: ****************, **** р.н. та *******************, **** р.н. З чоловіком Плохотнюком Сергієм Сергійовичем заявниця розлучилася у вересні 2013 року. Плохотнюк Олена Валентинівна є одинокою матір’ю по відношенню до малолітньої доньки *************.

Вирішили: зобов’язати Круківську Світлану Анатоліївну знятися з реєстрації місця проживання у гуртожитку по вул. ***************, **.

Підготувати та подати на  розгляд виконавчого комітету «Про надання житлового приміщення у гуртожитку та видачу ордеру на вселення на  ім’я Плохотнюк Олени Валентинівни та її малолітніх дітей».

Голосували: «за» одноголосно.

 1. Про розгляд звернення Круківської Світлани Анатоліївни, щодо укладання договору найму кімнат № ***, №*** по вул. ****************, ** на ім’я племінниці – Плохотнюк Олени Валентинівни.

Вирішили: зобов’язати Круківську Світлану Анатоліївну знятися з реєстрації місця проживання у гуртожитку по вул. ****************, **.

Після зняття з реєстрації  Круківської С.А. підготувати проект рішення  та подати на розгляд виконавчого комітету про видачу ордеру на вселення до кімнат № **, №** на  ім’я Плохотнюк Олени Валентинівни.

Голосували: «за» одноголосно.

3.Про розгляд звернення Павліченко Ірини Анатоліївни. Яка зареєстрована та проживає в кімнаті №**** у гуртожитку по вул. ***************, ***, разом з двома неповнолітніми дітьми та чоловіком, щодо надання їй для проживання та укладання договору найму ще однієї кімнати №*** в гуртожитку. В якій, з її слів, протягом тривалого часу ніхто не проживає.

Слухали: Лагуту О.М. , яка повідомила, що в кімнаті №** гуртожитку по вул. Ломоносова, 40 зареєстрована наймач Осипенко Тетяна Володимирівна разом зі своїм неповнолітнім сином. Договір найму кімнати №** чинний до кінця 2022 року.

Відповідно до ст. 58 Житлового кодексу Української РСР ордер може бути видано лише на вільне житлове приміщення. Тому наразі укласти договір найму на кімнату № ** у гуртожитку по вул. ************, ** не можливо.

Вирішили: КП ФМР «Фастівська ЖЕК» провести роботу з Осипенко Т.В. щодо вирішення причин її не проживання в кімнаті та подальшого проживання в кімнаті №** в гуртожитку по вул. ***************, **.

Рекомендувати Павліченко Ірині Анатоліївні стати на квартирний облік при виконавчому комітеті Фастівської міської ради для покращення житлових умов.

Голосували: «за» одноголосно.

4.Про внесення змін до облікової квартирної справи Мороз Лариси Анатоліївни, постраждалої від наслідків аварії на ЧАЕС І категорії, виключення зі складу її сім’ї чоловіка – Борецького Руслана Володимировича, в зв’язку зі смертю.

Вирішили: Підготувати проект рішення та подати на розгляд виконавчого комітету Фастівської міської ради: «Про внесення змін до  облікової квартирної справи  Мороз Лариси Анатоліївни».

Голосували: «за» одноголосно.

5.Про розгляд звернення Нагорного Олександра Михайловича, майора міліції у відставці, учасника бойових дій, щодо надання кімнати № ** у гуртожитку по вул. ************, **.

Слухали: Лагуту О.М., яка повідомила, що в кімнаті № ** гуртожитку по вул. ************, ** зареєстрована та проживає наймач ********************. Договір найму кімнати №** чинний до кінця 2021 року.

Відповідно до ст. 58 Житлового кодексу Української РСР ордер може бути видано лише на вільне житлове приміщення. Тому наразі укласти договір найму на кімнату №** у гуртожитку по вул. *************, ** неможливо.

Вирішили: Рекомендувати Нагорному Олександру Михайловичу  стати на квартирний облік при виконавчому комітеті Фастівської міської ради для отримання кімнати в гуртожитку та покращення житлових умов.

Голосували: «за» одноголосно.

6.Про зняття з квартирного обліку Виноградова Олега Валерійовича, **** р.н. та Виноградової Тамари Василівни, **** р.н., які перебувають на квартирному обліку в позачергових списках на одержання житла, згідно з рішенням виконкому №128/6 від 23.07.1997 року, як постраждалі від наслідків аварії на ЧАЕС ІІ категорії, в зв’язку з придбанням житла.

Слухали: Лагуту О.М., яка повідомила, що згідно з інформацією, яка міститься в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно на ім’я Виноградова Олега Валерійовича  згідно договору купівлі продажу зареєстровано житловий будинок № ** по вул. **************, в с. ******** Фастівського району. За місцем попереднього проживання Виноградов О.В. та його дружина – Виноградова Т.В. знялися.

Вирішили: підготувати лист про зняття з квартирного обліку  Виноградова Олега Валерійовича, **** р.н. та Виноградову Тамару Василівну, **** р.н. та направити за адресою місця її проживання.

Підготувати проект рішення та подати на розгляд виконавчого комітету: «Про зняття з квартирного обліку Виноградова Олега Валерійовича та Виноградової Тамари Василівни».

Голосували: «за» одноголосно.

 1. Про зняття з квартирного обліку Ференця Олександра Борисовича, **** р.н., зі складом сім’ї 4 особи: Ференець Віти Василівни, **** р.н., Ференеця Віталія Олександровича, **** р.н., *************************, **** р.н., які перебувають на квартирному обліку згідно з рішенням виконкому №132 від 20.06.2008 року., як працівник прокуратури, в зв’язку з поліпшенням житлових умов та переїздом на інше місце проживання.

Вирішили: Підготувати проект рішення та подати на розгляд виконавчого комітету: «Про зняття з квартирного обліку Ференця Олександра Борисовича, Ференець Віти Василівни, Ференця Віталія Олександровича та ********************».

Голосували: «за» одноголосно.

 1. Про зняття з квартирного обліку Скрипки Максима Вікторовича, **** р.н., який перебуває на квартирному обліку одноосібно згідно з рішенням виконкому №164 від 19.06.2009 року, в зв’язку з придбанням житла.

Вирішили: Підготувати проект рішення та подати на розгляд виконавчого комітету: «Про зняття з квартирного обліку Скрипки Максима Вікторовича».

Голосували: «за» одноголосно.

 

Голова      громадської
комісії по житлових питаннях                                                В.А. Матвійчук

 

Секретар комісії                                                                       О.М. Лагута

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

БІЛЬШЕ НОВИН

ДИВИТИСЬ