Продовжується робота в рамках організації простору «Дбаю про себе» на базі Фастівського центру первинної медичної (медико-санітарної) допомоги

• 06.02.2024

5 лютого відбулася чергова міжсекторальна робоча зустріч щодо підготовки з подальшим функціонуванням у громаді кабінетів психологічної допомоги – простору «Дбаю про себе» за участі представників USAID – Валерія Когутницького, Марти Мельник та Олени Пугач.

Інформаційно: “Дбаю про себе” – це не лише назва проекту, це принцип, який керує роботою кабінетів. Тут кожен зможе отримати конфіденційну та професійну допомогу від кваліфікованих психологів, які готові вислухати, підтримати та надати необхідні поради у вирішенні ряду життєвих проблем. Кабінети психологічної допомоги “Дбаю про себе” забезпечать широкий спектр послуг – від індивідуальних консультацій до групових сесій і тренінгів з різних аспектів психології та самопізнання. Прийом відбуватиметься на базі Фастівського ЦПМСД за адресою вул.Київська, 57.

Фастівська громада бере участь у проекті «Розбудова стійкої системи громадського здоров’я: розвиток послуг з психічного здоров’я на рівні громад», що реалізується в рамках Проєкту USAID «Розбудова стійкої системи громадського здоров’я» (англ. USAID Public Health System Recovery and Resilience Activity), що фінансується американським народом через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) і виконується організацією Пакт у партнерстві зі Швейцарським інститутом тропічної медицини та громадського здоров’я (Swiss TPH) та Європейським інститутом політики громадського здоров’я (ЄІПГЗ).