• 16.06.2022

ФАСТІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА  КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

пл. Соборна, 1,  м.Фастів, Фастівський район,  Київська область, 08500, тел.: 6-02-16;  факс 6-31-00

№ 5-ХХІІІ-VIIІ

від  13.06.2022 року

Про звернення Фастівської міської територіальної громади до

Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи щодо

підтримки України у наданні статусу кандидата

на членство в Європейському Союзі

З метою набуття Україною статусу члена Європейського Союзу, керуючись  ст. 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Звернутися до Конгресу місцевих та регіональних влад Ради  Європи щодо підтримки України у наданні статусу кандидата на членство в Європейському Союзі.
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на секретаря міської ради.

Міський голова                                                         Михайло НЕТЯЖУК

до рішення міської ради

№ 5-ХХІІІ-VIIІ

від  13.06.2022 року

Конгресу місцевих та

регіональних влад

Ради  Європи

З В Е Р Н Е Н Н Я

Фастівської міської територіальної громади Київської області

28 лютого 2022 р., через кілька днів після початку повномасштабної агресії  росії  проти  України, Київ офіційно подав заявку про членство в ЄС за пришвидшеною процедурою. Звернення було підтримано багатьма лідерами ЄС та безпосередньо Європейським парламентом.

Сьогодні Україна разом з усією Європою постала перед історичним викликом – відстояти  вільний та демократичний розвиток континенту.

Український народ зробив  свій вибір, захищаючи Європу та її цінності зі зброєю в руках. Ми віримо, що в результаті  Перемоги у війні з російською федерацією постане ще більш об’єднана та сильна Європа, одним із ключових елементів якої є Україна. Європейське майбутнє нашої країни має бути юридично закріплено через надання Україні статусу кандидата у члени ЄС.

Ми, Фастівська міська територіальна громада Київської області, просимо Конгрес місцевих та регіональних влад Ради Європи підтримати прагнення України щодо отримання статусу кандидата на членство в ЄС шляхом направлення відповідного клопотання керівництву всіх країн Євросоюзу.

Це стане важливим стратегічним рішенням задля гарантування безпеки Європейського континенту.

Секретар міської ради                                                 Людмила РУДЯК