Про зняття з квартирного обліку Ясінського Володимира Володимировича

• 19.04.2024

Р І Ш Е Н Н Я

15.04.2024                                     м. Фастів                                                   № 222

Про зняття з квартирного обліку

Ясінського Володимира Володимировича

Враховуючи інформацію, яка міститься в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно, пропозиції громадської комісії з житлових питань при виконавчому комітеті Фастівської міської ради, відповідно до ст. ст. 40 Житлового кодексу України, п. 26, Постанови Ради  Міністрів Української РСР і Республіканської ради професійних спілок  «Про затвердження правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР», керуючись пп. 2 п а ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет вирішив:

1. Зняти з квартирного обліку за місцем проживання та виключити з позачергових списків на одержання житла Ясінського Володимира Володимировича, ****р.н.,який перебував на квартирному обліку, згідно з  рішенням виконкому № 255 від 13 жовтня 2008 року, в зв’язку з набуттям права власності на житло.
  2. Контроль   за   виконанням  даного  рішення  покласти   на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з питань ЖКГ.

Міський  голова                                                                                 Михайло НЕТЯЖУК