Про зняття статусу службового житла з квартири № *** по вул. ****, * м. Фастів

• 18.04.2024

Р І Ш Е Н Н Я

15.04.2024                        м. Фастів                                                  221

Про зняття статусу службового

житла з квартири № *** по

вул. ****, *

м. Фастів

Враховуючи клопотання КП ФМР «Фастівська ЖЕК», пропозиції громадської комісії по житловим питанням при виконавчому комітеті Фастівської міської ради, відповідно до ст. 118 Житлового кодексу України, керуючись пп. 2 п. а ст. 30  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет вирішив:

1. Зняти статус службового житла з квартири № *** по вул.***, * у м. Фастові квартиронаймачем, якої є ***, ***р.н..
  2. Контроль   за   виконанням  даного  рішення  покласти   назаступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з питань ЖКГ.

Міський  голова                                                                               Михайло НЕТЯЖУК