Про знесення зелених насаджень на території Веприцького, Малоснітинського, Великоснітинського, Фастівецького старостинських округів

• 23.12.2021

РІШЕННЯ

Від  17.12.2021                                                                                   № 628

М. Фастів

Про знесення зелених насаджень на території

Веприцького, Малоснітинського, Великоснітинського,

Фастівецького старостинських округів

Враховуючи звернення мешканців населених пунктів старостинських округів: с. Веприк, с. М. Снітинка, с. В. Офірна, с. Бортники, с. В. Снітинка, с. Фастівець, с. Клехівка щодо зрізання та обрізки дерев, з метою ліквідації потенційної загрози життю і здоров’ю людей, пошкодження автотранспорту, беручи до уваги незадовільний стан дерев згідно актів комісійного обстеження – дуплисті, трухляві, сухі, суховершинні, омельні та ін., відповідно до Закону України «Про благоустрій населених пунктів», постанови Кабінету Міністрів України від 01.08.2006 №1045 «Про затвердження порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах», керуючись п.п. 7 п. а ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради вирішив:

1. Погодити видалення дерев згідно додатку.
  2. Управлінню розвитку територій та благоустрою Бортниківського, Веприцького, Малоснітинського, Великоснітинського, Фастівецького старостинських округів Фастівської міської ради забезпечити:
  • проведення робіт зі зрізання, санітарної обрізки та кронування дерев згідно Акту № 1 «Обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню»;
  • здійснити компенсаційну висадку зелених насаджень.
  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з питань розвитку територій.

Міський голова                                                                                      М.В. Нетяжук

до рішення виконавчого комітету міської ради

від _17.12.2021 №__628

Перелік дерев, що підлягають видаленню

№ акту Адреса

(населений пункт, вулиця, № буд.)

Кількість дерев,

– вул. Шевченка (старий кар’єр);

– адмінбудівля (приміщення сільської ради);

с. Велика Офірна:

– Стара Церква, кладовище, пам’ятник.

с. Бортники:

– вул. Незалежності

47 + 7 шт. – підлягають кронуванню та/або

4. 1 с. Веприк:

– територія школи, територія дитячого садочку;

– територія будинку культури, територія музею;

– вул. Жукова;

– вул. Калинова;

– вул. Соборна;

– вул. Дачна.