Про знесення зелених насаджень на території міста Фастів

• 21.12.2022

Р І Ш Е Н Н Я

16.12.2022                                     м.Фастів                                 №355

Про знесення зелених насаджень

на території міста Фастів

За результатами проведених КП ФМР «Фастів-благоустрій» планових обстежень зелених насаджень на території м. Фастова з метою ліквідації аварійних ситуацій на інженерних мережах та загрози життю і здоров’ю громадян, відновлення світлового режиму в житлових приміщеннях, що затіняються деревами; беручи до уваги незадовільний стан дерев за висновками комісійного обстеження згідно звернень мешканців міста щодо обстеження аварійно-небезпечних дерев – сухостій, дуплистість, грибкове ураження,трухлявість стовбурів та інші ознаки; враховуючи рішення виконавчого комітету Фастівської міської ради №131 від 19.03.2021 «Про затвердження Порядку видалення зелених насаджень на території населених пунктів Фастівської міської територіальної громади»; відповідно до постанови Кабінету Міністрів України №1045 від 01.08.2006 «Про затвердження Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах»; керуючись підпунктом 7 пункту «а» статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради вирішив:

1. Погодити перелік дерев, що підлягають видаленню на території міста Фастів, згідно додатку.
  2. КП ФМР «Фастівська ЖЕК» забезпечити проведення робіт з видалення, санітарної обрізки та кронування дерев на прибудинковій території згідно актів №99 та №112.
  3. КП ФМР «Фастів-благоустрій»забезпечити проведення робіт з видалення, санітарної обрізкита кронування зелених насаджень на землях загального користування та територіях закладів соціальної сфери згідно актів №№100-111.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з питань ЖКГ.

Міський голова                                                                          Михайло НЕТЯЖУК

до рішення виконавчого комітету Фастівської міської ради

від ______________  №_______

Перелік дерев, що підлягають видаленню