Про знесення зелених насаджень на території Борівського  старостинського округу

• 23.12.2021

17.12.2021м.Фастів№_625

Про знесення зелених насаджень

на території Борівського

старостинського округу

Враховуючи зверненняДержавного підприємства «УКРВОДСЕРВІС»Державного агентства водних ресурсів Українищодо зрізання та обрізки дерев, з прибережних захисних смуг площею  до 0,75 га в місцях розташування карт складування ґрунту та прибережних паркових зон після рекультивації відповідно до проєкту «Покращення технічного та екологічного стану і благоустрій водойми на річці Стугна в смт. Борова Фастівського району Київської області». Беручи до увагинезадовільний стан дерев згідно актів комісійного обстеження – самосійних, порослевих дерев, відповідно до Закону України «Про благоустрій населених пунктів», постанови Кабінету Міністрів України від 01.08.2006 №1045 «Про затвердження порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах», керуючись п.п. 7 п. а ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради вирішив:

1. Погодитивидалення дерев згіднододатку.
  2. Управліннюрегіональногорозвитку і житлово-комунальногогосподарстваБорівського,Оленівського, Мотовилівського, МотовилівськослобідськогостаростинськихокругіввиконавчогокомітетуФастівськоїміської радизабезпечитипроведенняробітзізрізаннята санітарної обрізки дерев згідно акту № 1; здійснитикомпенсаційнувисадкузеленихнасаджень у кількості, не меншій від знесених.
  3. Контроль за виконаннямцьогорішенняпокласти на заступника міськогоголови
    з питаньдіяльностівиконавчихорганів ради, з питаньрозвиткутериторійСнігура А.М.

Міський голова                                                                                                                            М.В. Нетяжук

до рішення виконавчого комітету міської ради

від _17.12.2021_ №_625_

Перелік дерев, що підлягають видаленню

№ акту Адреса:

назва населеного пункту

Кількість дерев,

щопідлягаютьвидаленню

Примітки
1. 1 смт. Борова:

-прибережна смуга річки Стугна

вільха- 182

клен – 3

верба – 10

+ 1 шт. –  сан. обрізка (дуб)

Під зрізання – 195 шт.

Санітарна обрізка – 1 шт.

Керуючий справами (секретар)

виконавчогокомітету                                                                                    Л.О.Тхоржевська