Про зміну адреси об’єкту нерухомого майна – житловому будинку Хоменка Петра Леонідовича, Хоменко Валентини Вікторівни, Хоменка Олександра Петровича, Самелюк Тетяни Петрівни по вул. ******* *******, **-* в м. Фастів Фастівського району Київської області

• 17.09.2024

Р І Ш Е Н Н Я

____________________      м.Фастів                                   № _________

Про зміну адреси об’єкту нерухомого майна –

житловому будинку Хоменка Петра Леонідовича,

Хоменко Валентини Вікторівни, Хоменка

Олександра Петровича, Самелюк Тетяни Петрівни

по вул. ******* *******, **-* в м. Фастів

Фастівського району Київської області

На виконання статей 261 – 265 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», постанови Кабінету Міністрів України від 7 липня 2021 р. № 690 «Про затвердження Порядку присвоєння адрес об’єктам будівництва, об’єктам нерухомого майна», на підставі заяви Хоменка Петра Леонідовича, Хоменко Валентини Вікторівни, Хоменка Олександра Петровича, Самелюк Тетяни Петрівни щодо зміни адреси об’єкту нерухомого майна – житловому будинку, що утворюється в результаті поділу житлового будинку в натурі рішенням Фастівського міськрайонного суду Київської області від 05.08.2024 р. (провадження №2/381/862/24, справа 381/1408/24) право спільної часткової власності на який припиняється, та пакету документів (Свідоцтво про право власності на житло від 29.06.1994 р.; Технічний паспорт від 30.08.2024 року, реєстраційний номер: ТІ01:3807-5670-4467-5173, виготовлений КП ФМР «Фастівське БТІ») по вул. ******* *******, ** в м. Фастів, Фастівського району, Київської області, керуючись п.11 ст. 37 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Фастівської міської ради вирішив:

1. Змінити адресу об’єкту нерухомого майна – житловому будинку Хоменка Петра Леонідовича, Хоменко Валентини Вікторівни, Хоменка Олександра Петровича, Самелюк Тетяни Петрівни з Україна, Київська обл., Фастівський р-н, м. Фастів, вул. ******* *******, ** на Україна, Київська обл., Фастівський р-н, м. Фастів, вул. ******* *******, **-*.
  2. Відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету Фастівської міської ради надати Хоменку П.Л., Хоменко В.В., Хоменку О.П., Самелюк Т.П. витяг з Реєстру будівельної діяльності щодо інформації про присвоєння адрес Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва.
  3. Гр. Хоменку П.Л., Хоменко В.В., Хоменку О.П., Самелюк Т.П. внести відомості до Державного земельного кадастру про місцезнаходження земельної ділянки.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

Міський голова                                                                             Михайло НЕТЯЖУК