Про зміну адреси об’єкту нерухомого майна – житловому будинку Яковюк Лідії Петрівни по пров. ********, **** в м. Фастів Фастівського району Київської області

• 31.01.2024

від 29.01.2024 року          м.Фастів                                   №   11

Про зміну адреси об’єкту нерухомого майна

– житловому будинку Яковюк Лідії Петрівни

по пров. ********, **** в м. Фастів

Фастівського району Київської області

На виконання статей 261 – 265 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», постанови Кабінету Міністрів України від 7 липня 2021 р. № 690 «Про затвердження Порядку присвоєння адрес об’єктам будівництва, об’єктам нерухомого майна», на підставі заяви Яковюк Лідії Петрівни щодо зміни адреси об’єкту нерухомого майна – частині житлового будинку, що утворюється в результаті поділу рішенням Фастівського міськрайонного суду Київської області від 16.11.2023 року (справа №381/3468/23, провадження №2/381/1173/23), право спільної часткової власності на яку припиняється, та пакету документів (Свідоцтво про право на спадщину за законом від 03.03.2010 р., зареєстровано в реєстрі за №1-397; Витяг про реєстрацію права власності на нерухоме майно від 10.03.2010 р., номер витягу: 25527529; Технічний паспорт від 15.06.2023 року, реєстраційний номер: ТІ01:5051-2678-3182-6347, виготовлений ФОП Мовчан Інна Вікторівна) по пров. ********, ** в м. Фастів, Фастівського району, Київської області, керуючись п.11 ст. 37 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Фастівської міської ради вирішив:

1. Змінити адресу об’єкту нерухомого майна – житловому будинку, що утворюється в результаті поділу за рішенням суду та належить Яковюк Лідії Петрівні: Україна, Київська обл., Фастівський р-н, м. Фастів, пров. ********, ** на Україна, Київська обл., Фастівський р-н, м. Фастів, пров. ********, ****.
  2. Відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету Фастівської міської ради надати Яковюк Л.П. витяг з Реєстру будівельної діяльності щодо інформації про присвоєння адрес Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва.
  3. Гр. Яковюк Л.П. внести відомості до Державного земельного кадастру про місцезнаходження земельної ділянки.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

Міський голова                                                                                       Михайло НЕТЯЖУК