Про зміну адреси об’єкту нерухомого майна – квартирі Коваля Олександра Вікторовича по вул. ******************, ** в смт Борова Фастівського району Київської області

• 31.01.2024

Р І Ш Е Н Н Я

від 29.01.2024 року                  м.Фастів                                   №  9

Про зміну адреси об’єкту нерухомого майна

– квартирі Коваля Олександра Вікторовича

по вул. ******************, ** в смт Борова

Фастівського району Київської області

На виконання статей 261 – 265 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», постанови Кабінету Міністрів України від 7 липня 2021 р. № 690 «Про затвердження Порядку присвоєння адрес об’єктам будівництва, об’єктам нерухомого майна», на підставі заяви Воробйової Яни Русланівни, що представляє інтереси Коваля Олександра Вікторовича на підставі довіреності від 28.09.2023 р. (зареєстровано в реєстрі за №3072 приватним нотаріусом Фастівського районного нотаріального округу Київської області Чернишовою О.А.), щодо зміни адреси об’єкту нерухомого майна – квартирі, що утворюється в результаті поділу (Договір про поділ квартири, що є спільною частковою власністю від 18.12.2023 р., зареєстровано в реєстрі за №4093 приватним нотаріусом Фастівського районного нотаріального округу Київської області Чернишовою О.А.) та пакету документів (Свідоцтво про право власності на житло від 16.12.1994 р.; Витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності від 21.01.2022 р., індексний номер витягу: 295673150, реєстраційний номер об’єкта нерухомого майна: 2522512432140; Договір дарування від 29.01.2022 р., зареєстровано в реєстрі за №88; Витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності від 29.01.2022 р., індексний номер витягу: 296985228, реєстраційний номер об’єкта нерухомого майна: 2522512432140; Технічний паспорт від 26.09.2023 року, виготовлений ФОП Гук Катерина Романівна) по вул. *****************, ** в смт Борова, Фастівського району, Київської області, керуючись п.11 ст. 37 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Фастівської міської ради вирішив:

1. Змінити адресу об’єкту нерухомого майна – квартирі, що утворюється в результаті поділу та належить Ковалю Олександру Вікторовичу: Україна, Київська обл., Фастівський р-н, смт Борова, вул. *****************, **, кв.* на Україна, Київська обл., Фастівський р-н, смт Борова, вул. *****************, **, кв.*.
  2. Відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету Фастівської міської ради надати Ковалю О.В. витяг з Реєстру будівельної діяльності щодо інформації про присвоєння адрес Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

Міський голова                                                                                       Михайло НЕТЯЖУК