Про завершення приватизаціїоб’єкту малої приватизації,окремого майна-будівлі лінійної амбулаторіїта нежитловоїбудівлі, щознаходятьсязаадресою:вул.Соборності, 9, м.Миронівка, Обухівський район, Київська область

• 23.12.2021

Р І Ш Е Н Н Я

Від 17.12.2021                                                                                     № 627

Про завершення приватизаціїоб’єкту малої

приватизації,окремого майна-будівлі

лінійної амбулаторіїта нежитловоїбудівлі,

щознаходятьсязаадресою:вул.Соборності, 9,

м.Миронівка, Обухівський район, Київська область

Згідно протоколу про результати електронного аукціону     №UA-PS-2021-10-07-000041-1 та Відповідно до Закону України «Про приватизацію державного та комунального майна», договору купівлі-продажу об’єкта нерухомого майна №3774 від 16.11.2021р.,  посвідченого 16 листопада 2021 року приватним нотаріусом Фастівського районного нотаріального округу Київської області Чернишовою Оленою Анатоліївною, відповідно до Порядку проведення електронних аукціонів для продажу об’єктів малої приватизації та визначення додаткових умов продажу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України № 432 від 10.05.2018, керуючись ст. 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,виконавчий комітет Фастівської міської ради вирішив:

1. Затвердити Наказ органу приватизації «Про завершення приватизації об’єкту малої приватизації, окремого майна  –  будівлі лінійної   амбулаторії   та  нежитлової  будівлі, що  знаходяться за адресою: вул.Соборності, 9,м.Миронівка, Обухівський район, Київська область».

2.Органу приватизації опублікувати в електронній торговій системі Наказ про завершення приватизації будівлі лінійної  амбулаторії   та  нежитлової  будівлі, що  знаходяться за адресою: вул.Соборності, 9,м.Миронівка, Обухівський район, Київська область.

1. Контроль за виконанням рішення покласти на міського голову.

Голова органу приватизації,

Міський голова                             М.В.Нетяжук

Керуючий справами (секретар)

виконавчого комітету                                                           Л.О.Тхоржевська

Секретар міської ради                                                             Л.І.Рудяк

Подання:

Завідувач сектору раціонального

використання майна                                                                І.В.Пеньківська

В.о. начальника

юридичного управління                                    А.В.Мельниченко

до рішення виконавчого комітету

від  _17.12.2021__ № _627_

Н А К А З

Від «___»___________2021 року

Про завершення приватизації об’єкту малої

приватизації, окремого майна  –  будівлі

лінійної амбулаторіїта  нежитлової  будівлі,

щознаходятьсязаадресою:вул.Соборності, 9,

м.Миронівка, Обухівський район, Київська область

Відповідно до Закону України «Про приватизацію державного та комунального майна», Порядку проведення електронних аукціонів для продажу об’єктів малої приватизації та визначення додаткових умов продажу, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України № 432 від 10.05.2018, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи протокол про результати електронного аукціону  №UA-PS-2021-10-07-000041-1,   згідно договору купівлі-продажу об’єкта нерухомого майна №3774 від 16.11.2021р.,  посвідченого 16 листопада 2021 року приватним нотаріусом Фастівського районного нотаріального округу Київської області Чернишовою Оленою Анатоліївною,

НАКАЗУЮ :

1. Приватизацію об’єкту малої приватизації, окремого майна-будівлі лінійної амбулаторії та нежитловоїбудівлі, що знаходяться за адресою: вул.Соборності, 9, м.Миронівка, Обухівський район, Київська область вважати завершеною.
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на міського голову.

Голова органу приватизації,

Міський голова                                                                                  М.В.Нетяжук

Керуючий справами (секретар) виконавчого

комітету Фастівської міської ради                                        Л.О. Тхоржевська