Про затвердження Соціального паспорту Фастівської МТГ

• 07.05.2024

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

03.05.2024                                      м. Фастів                                   № 99-од

Про затвердження

Соціального паспорту

Фастівської МТГ

Відповідно до статті 25 Закону України «Про соціальні послуги» від 17.01.2019 року, Порядку визначення потреб населення адміністративно-територіальної одиниці/ територіальної громади у соціальних послугах, затвердженого Наказом Міністерства соціальної політики України від 19 квітня 2023р. № 130-Н, з метою визначення потреб населення Фастівської міської територіальної громади у соціальних послугах , керуючись пунктом 20 частини четвертої статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Затвердити Соціальний паспорт Фастівської міської територіальної громади (згідно Додатку).
  2. Управлінню соціального захисту населення виконавчого комітету Фастівської міської ради забезпечити висвітлення Соціального паспорту громади на інформаційних ресурсах Фастівської міської ради.
  3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з гуманітарних питань.

Оцінка потреб Фастівської МТГ 2024

Міський голова                                                                Михайло НЕТЯЖУК