Про затвердження складу робочої групи Управління розвитку територій та благоустрою Бортниківського, Веприцького, Малоснітинського, Великоснітинського, Фастівецького старостинських округів Фастівської міської ради для надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям відповідних округів

• 26.01.2024

м. Фастів

26.01.2024                                                                                                      № 26 – од

Про затвердження складу робочої

групи Управління розвитку територій та

благоустрою Бортниківського,

Веприцького, Малоснітинського,

Великоснітинського, Фастівецького старостинських

округів Фастівської міської ради для надання

одноразової матеріальної допомоги

мешканцям відповідних округів

З метою забезпечення надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям Бортниківського, Веприцького, Малоснітинського, Велико-снітинського, Фастівецького старостинських округів, відповідно до їх звернень, зважаючи на скрутне матеріальне становище, надзвичайний стан, відповідно до рішення Фастівської міської ради №38-IV-VІІI від 23.12.2020 року «Про затвердження комплексної Програми «Турбота» Фастівської міської територіальної громади на 2021 – 2025 роки», рішенням виконавчого комітету Фастівської міської ради № 10 від 15.01.2024 р. «Про затвердження Порядку використання коштів передбачених у бюджеті Фастівської міської територіальної громади для надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям Фастівської міської територіальної громади», керуючись ст. 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Для розгляду звернень з питань надання матеріальної допомоги, дотримання принципів прозорості, справедливості, обліку та підготовки пропозицій для прийняття остаточного рішення затвердити робочу групу Управління розвитку територій та благоустрою Бортниківського, Веприцького, Малоснітинського, Великоснітинського, Фастівецького старостинських округів Фастівської міської ради для надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям відповідних округів в складі (додаток).
  2. Робочій групі керуватися Порядком використання коштів передбачених у бюджеті Фастівської міської територіальної громади для надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям Фастівської міської територіальної громади.
  3. Розпорядження від 20.01.2021 № 21-од «Про затвердження складу робочої групи Управління розвитку територій та благоустрою Бортниківського,Веприцького, Малоснітинського, Великоснітинського, Фастівецького старостинських округів Фастівської міської ради для надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям відповідних округів» вважати таким, що втратило чинність.
  4. Контроль за виконання даного розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                                                               Михайло НЕТЯЖУК

до розпорядження  міського голови

№ 26-од від 26.01.2024

СКЛАД РОБОЧОЇ ГРУПИ

СНІГУР

Андрій Миколайович   – керівник робочої групи, заступник міського голови з

питань розвитку територій виконавчого комітету Фастівської міської ради, в. о. начальника управління розвитку територій та благоустрою  Бортниківського, Веприцького, Малоснітинського, Великоснітинського, Фастівецького старостинських округів Фастівської міської ради;

ПРИЛІПКО

Ірина Анатоліївна         – заступник керівника робочої групи, староста

Малоснітинського старостинського округу;

КУЗНЄЦОВА

Надія Олександрівна    – секретар робочої групи, начальник відділу – головний

бухгалтер відділу бухгалтерського обліку та звітності Управління розвитку територій та благоустрою  Бортниківського, Веприцького, Малоснітинського, Великоснітинського, Фастівецького старостинських округів Фастівської міської ради;

Члени робочої групи:

ШЕВЧУК

Тетяна Миколаївна       – головний спеціаліст Управління розвитку

БОЙКО

Валентина Олександрівна – головний спеціаліст Управління розвитку

САХНО

Артур Валентинович    – головний спеціаліст Управління розвитку

територій та благоустрою  Бортниківського, Веприцького, Малоснітинського, Великоснітинського, Фастівецького старостинських округів Фастівської міської ради.

Керуючий справами (секретар)

виконавчого комітету

Фастівської міської ради                                              Леся ТХОРЖЕВСЬКА