Про затвердження складу комісії для проведення співбесід із кандидатами у помічники ветерана

• 26.12.2023

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

25.12.2024                                        м. Фастів                                   №312-од

Про затвердження складу

комісії для проведення співбесід із кандидатами у помічники ветерана

З метою реалізації експериментального проекту та на виконання листа Департаменту соціального захисту населення Київської обласної державної адміністрації №10249/36.01/36.07.02/2023 від 22.11.2023 року щодо запровадження інституту помічника ветерана в системі переходу від військової служби до цивільного життя, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 19 червня 2023 року № 652 «Про реалізацію експериментального проекту щодо запровадження інституту помічника ветерана в системі переходу від військової служби до цивільного життя» та керуючись п. 20 ч. 4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Створити комісію для проведення співбесід із кандидатами у помічники ветерана згідно додатку.
  2. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на секретаря міської ради.

Міський голова                                                                 Михайло НЕТЯЖУК

Комісія для проведення співбесід із кандидатами

у помічники ветерана

Фастівської територіальної громади.

1 Голова комісії:

Людмила РУДЯК

секретар міської ради
2 Заступник голови комісії:

Жанна ШВИДКА

заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів, з гуманітарних питань

3 Секретар комісії:

Тетяна БОДУН

начальник відділу у справах ветеранів війни, осіб з інвалідністю осіб, постраждалих від наслідків Чорнобильської катастрофи управління соціального захисту населення виконавчого комітету Фастівської міської ради

Члени комісії:

1

Ігор МЕЩАН директор департаменту соціального захисту населення Київської обласної державної адміністрації (за згодою)

2 Ірина ГОЛОВАЧ в.о. директора комунальної установи Київської обласної ради «Київський обласний центр допомоги Захисникам України» (за згодою)

3 Ірина ГУК заступник директора комунальної установи Київської обласної ради «Київський обласний центр допомоги Захисникам України» (за згодою)

4 Оксана ПАПКО начальник управління соціального захисту населення виконавчого комітету Фастівської міської ради.

6  Інна ШАБАШ головний спеціаліст відділу організації договірної роботи Юридичного департаменту Міністерства у справах ветеранів України (за згодою)

7 Інна МУДРЕНКО   Психолог КНПФМР «Фастівський центр первинної медико соціальної допомоги» (за згодою)

8 Юрій БОЛІЛИЙ   Начальник відділу з питань праці та правового забезпечення управління соціального захисту населення виконавчого комітету Фастівської міської ради