Про затвердження Схем розміщення об’єктів виїзної/виносної торгівлі, об’єктів сфери послуг, відпочинку та розваг на території Фастівської міської територіальної громади

• 16.04.2024

Р І Ш Е Н Н Я

від 15.04.2024р.                                 м.Фастів                                               №203

Про затвердження Схем розміщення

об’єктів виїзної/виносної торгівлі,

об’єктів сфери послуг, відпочинку та розваг

на території Фастівської міської територіальної громади

З метою врегулювання питання розміщення об’єктів виїзної/виносної торгівлі, об’єктів сфери послуг, відпочинку та розваг на території Фастівської міської територіальної громади для забезпечення її гармонійного розвитку та благоустрою, враховуючи Закони України «Про регулювання містобудівної діяльності», «Про благоустрій населених пунктів» та Правила благоустрою на території населених пунктів Фастівської міської територіальної громади, керуючись ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет вирішив:

1. Затвердити Схеми розміщення об’єктів виїзної/виносної торгівлі баштанними культурами, плодоовочевою продукцією та іншими продовольчими товарами в місті Фастів та на території старостинських округів Фастівської міської територіальної громади – з 1 липня 2024р. до 15 жовтня 2024р. (додатки 1-32).
  2. Затвердити Схеми розміщення об’єктів виїзної/виносної торгівлі за адресами вул. Шевченка, 27 (спортивний комплекс «Машинобудівник»), вул. Братів Сидоренків, 12 (Фастівський міський парк «Європейський»), на розі вул. Заводська та пл. Перемоги – з 1 квітня 2024р. до 1 листопада 2024р. (додатки 33-41).
  3. Затвердити Схеми розміщення об’єктів у сфері послуг, відпочинку та розваг за адресами вул. Шевченка, 27 (спортивний комплекс «Машинобудівник»), вул. Братів Сидоренків, 12 (Фастівський міський парк «Європейський») – з 1 квітня 2024р. до 1 листопада 2024р. (додатки 42-46).
  4. Затвердити Схеми розміщення об’єктів торгівлі цілорічного терміну функціонування (безалкогольні напої, спеціалізовані кава-машини, продовольчі товари, тощо) за адресами вул. Заводська, навпроти буд.2, м. Фастів та вул. І.Франка, 3, селище Борова, Фастівська МТГ (додатки 47-48).
  5. Зобов’язати відповідні служби, комунальні підприємства та структурні підрозділи виконавчого комітету Фастівської міської ради надавати допомогу та контролювати дотримання умов розміщення об’єктів виїзної/виносної торгівлі, об’єктів сфери послуг, відпочинку та розваг на території Фастівської міської територіальної громади.
  6. Рішення набирає чинності з моменту його прийняття та підлягає обов’язковому виконанню всіма сторонами.
  7. Контроль за виконанням даного рішення покласти першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

Додаток

Міський голова                                                                  Михайло НЕТЯЖУК