Про затвердження штатного розпису управління розвитку  територій та благоустрою  Бортниківського,  Веприцького,   Малоснітинського, Великоснітинського,  Фастівецького старостинських округів Фастівської міської ради

ФАСТІВСЬКА МІСЬКА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Від 26.11.2020                                                                                 №..302 од…

Про затвердження штатного розпису

управління розвитку  територій та благоустрою

Бортниківського,  Веприцького,

Малоснітинського, Великоснітинського,

Фастівецького старостинських округів

Фастівської міської ради

Відповідно  до рішення  Фастівської міської ради №5-ІІ-УІІІ від 24.11.2020 року «Про затвердження структури виконавчих органів ради,  загальної    чисельності апарату ради та її  виконавчих  органів», рішення Фастівської міської ради №4-ІІ-УІІІ від 24.11.2020 року «Про створення управління розвитку територій та благоустрою Бортниківського, Веприцького, Малоснітинського, Великоснітинського,  Фастівецького старостинських округів», керуючись п.20 ч.4 ст.42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

1.   Затвердити з 26.11.2020 року  штатний розпис управління розвитку територій та благоустрою Бортниківського, Веприцького, Малоснітинського, Великоснітинського,  Фастівецького старостинських округів  (додається).
  2. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на в.о. начальника управління розвитку територій та благоустрою Бортниківського, Веприцького, Малоснітинського, Великоснітинського, Фастівецького старостинських округів Фастівської міської ради Корчука І.П.

Міський  голова                                                                    М.В.Нетяжук