Про затвердження штатного розпису управління регіонального розвитку і  житлово-комунального господарства  Борівського, Оленівського,  Мотовилівського, Мотовилівськослобідського старостинських округів Фастівської міської ради

• 02.12.2020

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Від 26.11.2020                                                                        № 301 од

Про затвердження штатного розпису

управління регіонального розвитку і

житлово-комунального господарства

Борівського, Оленівського,  Мотовилівського,

Мотовилівськослобідського старостинських

округів Фастівської міської ради

Відповідно  до рішення  Фастівської міської ради №5-ІІ-УІІІ від 24.11.2020 року «Про затвердження структури виконавчих органів ради,  загальної    чисельності апарату ради та її  виконавчих  органів», рішення Фастівської міської ради №3-ІІ-УІІІ від 24.11.2020 року «Про створення управління регіонального розвитку і житлово-комунального господарства  Борівського, Оленівського,  Мотовилівського, Мотовилівськослобідського  старостинських  округів   Фастівської  міської ради», керуючись п.20 ч.4 ст.42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

1. Затвердити з 26.11.2020 року штатний розпис управління регіона-льного розвитку і житлово-комунального господарства  Борівського, Оленівського,  Мотовилівського,   Мотовилівськослобідського старостинських округів Фастівської міської ради (додається).
  2. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на в.о. начальника управління регіонального розвитку і житлово-комунального господарства Борівського, Оленівського,  Мотовилівського, Мотовилівсько-слобідського старостинських  округів   Фастівської  міської ради  Губаря М.І.

Міський  голова                                                                    М.В.Нетяжук