• 18.07.2024

Р І Ш Е Н Н Я

Від 15.07.2024                                   м. Фастів                       №401

Про затвердження рішення конкурсної комісії щодо визначення

КП ФМР «Фастівська керуюча компанія» переможцем конкурсу

З метою впорядкування та належної організації діяльності у сфері управління з побутовими відходами на території міста Фастів Київської області; відповідно до постанов Кабінету Міністрів України №835 від 08.08.2023 «Про затвердження Правил надання послуги з управління побутовими відходами та типових договорів про надання послуги з управління побутовими відходами» та №918 від 25.08.2023 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів»; на виконання рішення виконавчого комітету Фастівської міської ради «Про організацію та проведення конкурсу щодо визначення суб’єкта господарювання на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів на території міста Фастів» №315 від 03.06.2024; беручи до уваги Протокол конкурсної комісії по визначенню суб’єкта господарювання на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів на території міста Фастів Київської області №1 від 04.07.2024; керуючись статтею 33 Закону України «Про управління відходами» та підпунктом 23 пункту «а» статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради вирішив:

1. Затвердити рішення Протоколу засідання конкурсної комісії по визначенню переможця конкурсу на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів на території міста Фастів Київської області №1 від 04.07.2024, що додається.
  2. Визнати Комунальне підприємство Фастівської міської ради «Фастівська керуюча компанія» (Код ЄДРПОУ: 45272000) переможцем конкурсу на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів на території міста Фастів Київської області.
  3. Виконавчому комітету Фастівської міської ради укласти договір з Комунальним підприємством Фастівської міської ради «Фастівська керуюча компанія» (Код ЄДРПОУ: 45272000) на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів на території міста Фастів Київської області строком на 5 (п’ять) років у термін, визначений чинним законодавством України.
  4. Повідомити Північне міжобласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України про результати проведеного конкурсу.
  5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з питань ЖКГ.

Міський голова                                                           Михайло НЕТЯЖУК

ПРОТОКОЛ №1_04.07.2024