Про затвердження проєкту будівництва «Капітальний  ремонт нежитлового приміщення за адресою:  вул.Шевченка, 2, м.Фастів, Київська область»

• 31.01.2024

ФАСТІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

Від 29.01.2024                                             м.Фастів                                               № 40

Про затвердження проєкту будівництва

Розглянувши проєктно-кошторисну документацію за проєктом будівництва «Капітальний  ремонт нежитлового приміщення за адресою: вул.Шевченка, 2 м.Фастів, Київська область» розроблену ФО-П Петренко Аркадій Юрійович, враховуючи позитивний  експертний звіт наданий ТОВ «Експертиза МВК»  від 22.12.2023 р. № 45973, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 11.05.2011 р. № 560 «Про затвердження Порядку затвердження проектів будівництва і проведення їх експертизи та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України», керуючись   п.п. 1 п. «а» статті 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчий комітет міської ради вирішив:

1. Затвердити проєкт будівництва «Капітальний ремонт нежитлового приміщення за адресою: вул.Шевченка, 2, м.Фастів, Київська область» загальною кошторисною вартістю – 9 229, 586 тис.грн. у тому числі:
  • будівельні роботи – 5 089,038 тис.грн.;
  • устаткування – 2 170,267 тис.грн.;
  • інші витрати – 1 970,281 тис.грн.;
  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету Фастівської міської ради.

Міський голова                                                                             Михайло НЕТЯЖУК