Про затвердження порядку організації та функціонування пунктів незламності на території Фастівської міської територіальної громади

• 03.02.2023

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

27.01.2023                                 м.Фастів                                                      № 20-од

Про затвердження порядку

територіальної громади

З метою організації надання допомоги населенню у разі виникнення критичних ситуацій з енергетикою та опаленням, забезпечення загальної координації заходів щодо захисту населення у випадку порушення умов життєдіяльності  Фастівської міської територіальної громади, відповідно до статті 121 Закону України «Про правовий режим воєнного стану», Указу Президента України від 24 лютого 2022 р. № 64 «Про введення воєнного стану в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 17 грудня 2022 р. № 1401 «Питання організації та функціонування пунктів незламності» та керуючись п. 20 ч. 4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Затвердити Порядок організації та функціонування пунктів незламності на території Фастівської міської територіальної громади разом з додатками.
  2. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                                                                     Михайло НЕТЯЖУК