• 15.03.2024

РШЕННЯ

Від 11.03.2024                                                                                № 149

Про затвердження плану заходів з забезпечення імплементації

Програми шкільного харчування Всесвітньої Продовольчої програми

Організації Об’єднаних Націй у закладах загальної середньої освіти

Фастівської міської територіальної громади у 2023/24 навчальному році

З метою покращення якості харчування, охоплення більшої кількості учнів гарячим харчуванням та впровадженням проєкту шкільного харчування учнів 1-4 класів за рахунок коштів Всесвітньої продовольчої програми Організації об’єднаних націй для учнів закладів загальної середньої освіти Фастівської міської територіальної громади , відповідно до Закону України ‘‘Про дошкільну освіту’’, Постанови КМУ від 24.03.2021 №305 ‘‘Про затвердження норм та Порядку організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку“, Постанови КМУ від 02.02.2011 №116 ‘‘Про затвердження Порядку надання послуг з харчування дітей у дошкільних, учнів у загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах, операції з надання яких звільняються від обкладення податком на додану вартість’’, Постанови Кабінету Міністрів України від 01.06.2023 № 572 ‘‘Про реалізацію спільного з Всесвітньою продовольчою програмою Організації Об’єднаних Націй проєкту щодо надання фінансової підтримки закладам загальної середньої освіти у 2023/24 навчальному році’’ враховуючи міську програму ‘‘Дитяче харчування на 2023-2024 роки’’, затверджену рішенням Фастівської міської ради від 07.12.2022 №112-ХХХІІ-VІІІ (зі змінами та доповненнями), керуючись підпунктом 6 пункту «а» статті 32 Закону України ‘‘Про місцеве самоврядування в Україні’’ виконавчий комітет вирішив :

1.Затвердити план заходів з забезпечення імплементації програми шкільного харчування Всесвітньої Продовольчої програми Організації Об’єднаних Націй у закладах загальної середньої освіти Фастівської міської територіальної громади у 2023/24 навчальному році. (Додаток)

2.Управлінню освіти виконавчого комітету Фастівської міської ради:

2.1 забезпечити реалізацію спільного з Всесвітньою продовольчою програмою Організації Об’єднаних Націй проєкту щодо надання фінансової підтримки (далі-підтримка) для організації гарячого харчування учнів 1-4 класів закладам загальної середньої освіти Фастівської міської територіальної громади у 2023/24 навчальному році за переліком, затвердженим наказом Міністерства освіти і науки України від 05.02.2024 року №125, а саме: Фастівському академічному ліцеї №2 Фастівської міської ради Київської області, Фастівському ліцеї № 5 Фастівської міської ради Київської області, Фастівському ліцеї № 7 Фастівської міської ради Київської області, Фастівській гімназії № 10 Фастівської міської ради Київської області, Фастівецькій гімназії Фастівської міської ради Київської області, Малоснітинському академічному ліцеї Фастівської міської ради Київської області.

2.2 розраховувати пропорцію оплати залежно від обраних цілей програми, фактичного відвідування учнів та наданої фінансової підтримки.

3.Керівнику Фастівського академічного ліцею №2 Фастівської міської ради Київської області, Фастівського ліцею № 5 Фастівської міської ради Київської області, Фастівського ліцею № 7 Фастівської міської ради Київської області, Фастівської гімназії № 10 Фастівської міської ради Київської області, Фастівецької гімназії Фастівської міської ради Київської області, Малоснітинського академічного ліцею Фастівської міської ради Київської області:

3.1 використовувати підтримку відповідно до цілей програми, а саме зменшуючи плату батьків за харчування учнів у школі та/або покращення поживних якостей страв шляхом додавання, збільшення або заміни інгредієнтів/продуктів іншими більш якісними понад встановлену норму харчування затверджену рішенням виконавчого комітету Фастівської міської ради від 16.08.2023року № 350 ‘Про організацію харчування та встановлення плати за харчування дітей у закладах освіти Фастівської міської територіальної громади’’.

3.2 визначити відповідальних за ведення щоденного обліку відвідування і харчування учнів 1-4 класів та надання звітної документації щодо реалізації Програми шкільного харчування від Всесвітньої продовольчої програми Організації Об’єднаних Націй на 2023-2024 навчальний рік в останній робочий день місяця до управління освіти виконавчого комітету Фастівської міської ради та Всесвітньої Продовольчої програми Організації Об’єднаних Націй.

4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з гуманітарних питань.

Міський голова                                                             Михайло НЕТЯЖУК