Про затвердження Плану основних заходів цивільного захисту Фастівської міської територіальної громади на 2021рік

• 10.02.2021

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Від  09.02.2021                                                                                               № 37 од

Відповідно до статті 130 Кодексу цивільного захисту України, Закону України «Про місцеві державні адміністрації», постанови Кабінету Міністрів України від 09 серпня 2017 року № 626 «Про затвердження Порядку розроблення планів діяльності єдиної державної системи цивільного захисту», розпорядження Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2020 року № 1659-р «Про затвердження плану основних заходів цивільного захисту на 2021 рік», розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації від 02 лютого 2021 року № 59 «Про затвердження плану основних заходів територіальної підсистеми єдиної системи цивільного захисту Київської області на 2021 рік», з метою удосконалення Фастівської міської ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Київської області у 2021 році, підвищення готовності та підготовки органів управління і сил цивільного захисту Фастівської міської територіальної громади до дій за призначенням в умовах надзвичайних ситуацій мирного часу та в особливий період, керуючись п.20 ч.4 ст. 42 Закону України „ Про місцеве самоврядування в Україні ”:

1.        Затвердити план основних заходів цивільного захисту Фастівської міської територіальної громади на 2021 рік, що додається.

1. Керівникам міських спеціалізованих служб цивільного захисту Фастівської міської ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Київської області:

– в місячний термін розробити та затвердити відповідні плани основних заходів цивільного захисту на 2021 рік;

– інформацію про хід виконання плану основних заходів цивільного захисту за 2021 рік подати за перше півріччя – до 25 червня 2021 року, за рік – до 15 січня 2022 року.

1. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                                                                     М.В. Нетяжук

37,1