Про затвердження персонального складу медичних працівників КНП ФМР «Фастівська БЛІЛ», які залучаються для роботи  в позаштатній постійно діючій військово-лікарській комісії Фастівського районного територіального центру  комплектування та соціальної підтримки на 2024 рік

• 04.01.2024

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

28.12.2023_____                                            м.Фастів                                                   № 314-од__

Про затвердження персонального складу

медичних працівників КНП ФМР «Фастівська БЛІЛ»,

які залучаються для роботи  в позаштатній постійно діючій

військово-лікарській комісії Фастівського районного

територіального центру  комплектування та

соціальної підтримки на 2024 рік

З  метою проведення своєчасних  медичних оглядів контингентів осіб (військовозобов’язаних  (рядового, сержанського, старшинського та офіцерського складу), допризовників, призовників, резервістів (кандидатів у резервісти), кандидатів для проходження служби за контрактом до лав Збройних сил України) та  визначення ступеня їх придатності  до військової служби позаштатною постійно діючою військово-лікарською комісією та належної організації її роботи,  відповідно до законів  України «Про правовий режим воєнного стану»,  «Про військовий обов’язок і військову службу», Положення про військово-лікарську експертизу в Збройних Силах України, затвердженого наказом Міністра оборони України від 14 серпня 2008 року №402, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 17 листопада 2008 року за №1109/15800 (зі змінами), наказу Департаменту охорони здоров’я Київської обласної військової  адміністрації від 19.12.2023 №1681-адм «Про організацію роботи позаштатних постійно діючих ВЛК Київської області» зі змінами від 21.12.2023 №1693-адм,  враховуючи розпорядження голови Фастівської районної військової адміністрації від  20.12.2023  №199-В та наказ КНП ФМР «Фастівська БЛІЛ» від 22.12.2023 №01-04/349 «Про роботу медичних працівників КНП ФМР «Фастівська БЛІЛ» в складі  позаштатної постійно діючої  військово-лікарської комісії Фастівського районного територіального  центру  комплектування та соціальної підтримки», керуючись п.20  ч.4 ст.42  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Затвердити основний та резервний персональний склад медичних працівників КНП ФМР «Фастівська БЛІЛ», які залучаються  для роботи в  позаштатній постійно діючій військово-лікарській комісії Фастівського районного територіального  центру  комплектування та соціальної підтримки згідно додатку.
  2. Затвердити графік та порядок роботи позаштатної постійно діючої військово-лікарської комісії Фастівського районного територіального  центру  комплектування та соціальної підтримки:

2.1. з понеділка по  п’ятницю  з 8.00 до 15.00 на базі поліклініки КНП ФМР «Фастівська БЛІЛ» за адресою: м.Фастів, вул.Героїв Чорнобиля,28;

2.2. за потребою  Фастівського районного територіального центру  комплектування  та соціальної підтримки з 15.00 до 23.00 у будні  та з 9.00 до 13.00  у вихідні дні забезпечити роботу членів позаштатної постійно діючої військово-лікарської комісії Фастівського районного територіального  центру  комплектування та соціальної підтримки у вигляді чергувань  по ургентному типу  на базі стаціонару (приймальне відділення)  КНП ФМР «Фастівська БЛІЛ» за адресою: м.Фастів, вул.Героїв Чорнобиля,17.

1. Генеральному директору КНП ФМР «Фастівська БЛІЛ» забезпечити роботу  позаштатної постійно діючої військово-лікарської комісії Фастівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки згідно пунктів 1 та 2 даного розпорядження.
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з гуманітарних питань.

Міський голова                                                                                      Михайло НЕТЯЖУК