Про затвердження переліку підприємств та видів безоплатних суспільно корисних робіт для осіб, засуджених до кримінального покарання у вигляді громадських робіт на 2024 рік

• 31.01.2024

Р І Ш Е Н Н Я

29.01.2024                                        м. Фастів                                            № 53

Про затвердження переліку

підприємств та видів безоплатних

суспільно корисних робіт для осіб,

засуджених до кримінального покарання

у вигляді громадських робіт на 2024 рік

Розглянувши лист Фастівського районного відділу № 2  філії  Державної установи « Центр пробації» у м. Києві та Київській обл. Державної установи « Центр пробації» Міністерства юстиції України                             № 32/35/49 – 24 від 03.01.2024 року, відповідно до ч.1 ст.36, ч.1 ст.39 Кримінально – виконавчого кодексу України, ст.3213 Кодексу України про адміністративні правопорушення, керуючись п.п.2 п.(а) ч.1 ст.38, ст.40  Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет  вирішив:

1. Затвердити перелік підприємств, на яких особи, засуджені до кримінального покарання у вигляді громадських робіт виконуватимуть ці роботи згідно Додатку 1.
  2. Затвердити перелік видів громадських робіт, які виконуватимуть особи,

засуджені до кримінального покарання у вигляді громадських робіт згідно Додатку 2.

1. Керівникам: Комунального підприємства Фастівської міської ради « Фастів – Благоустрій», Комунального підприємства Фастівської міської ради «Борівський комбінат комунальних підприємств», Комунального підприємства Фастівської міської ради «Господар», Комунального некомерційного підприємства Фастівської міської ради «Європейський простір»:
    • Забезпечити контроль за виконанням вищевказаними особами Правил внутрішнього трудового розпорядку, вимог нормативно – правових актів з охорони праці, пожежної безпеки та електробезпеки.
    • Своєчасно повідомляти Фастівський районний відділ № 2 філії  Державної установи «Центр пробації» у м. Києві та Київській обл. Державної установи «Центр пробації» Міністерства юстиції України про кількість відпрацьованих ними годин.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з гуманітарних питань.

Міський голова                                                               Михайло НЕТЯЖУК

до рішення виконкому

№53  від 29.01.2024

ПЕРЕЛІК

1. Комунальне підприємство Фастівської міської ради « Фастів –

Благоустрій» ( вул. Нова, 9, м. Фастів, 08500).

1. Комунальне підприємство Фастівської міської ради « Борівський

комбінат комунальних підприємств» ( вул. Івана Франка, 26, селище міського типу Борова, 08520).

1. Комунальне підприємство Фастівської міської ради « Господар»

( вул. Миру, 119/1, с. Мала Снітинка, 08523).

1. Комунальне некомерційне підприємство Фастівської міської ради

« Європейський простір» ( вул. Братів Сидоренків, 12, м. Фастів, 08500).

Керуючий справами ( секретар)                               Леся ТХОРЖЕВСЬКА

виконавчого комітету Фастівської

міської ради

до рішення виконкому

№53 від 29.01.2024

ПЕРЕЛІК

видів громадських робіт, які виконуватимуть особи, засуджені до кримінального покарання у вигляді громадських робіт

1. Комунальне підприємство Фастівської міської ради « Фастів –

Благоустрій»:

• прибирання вулиць, скверів, парків та іншої території ( в тому числі від

льоду та снігу);

• роботи по благоустрою міста;
  • роботи по впорядкуванню пляжів;
  1. Комунальне підприємство Фастівської міської ради « Борівський

комбінат комунальних підприємств»:

• прибирання вулиць, скверів, парків та іншої території ( в тому числі від

льоду та снігу);

• роботи по благоустрою селища;
  • роботи по ліквідації стихійних сміттєзвалищ.
  1. Комунальне підприємство Фастівської міської ради « Господар»:
  • прибирання вулиць та іншої території ( в тому числі від льоду та снігу);
  • роботи по благоустрою;
  1. Комунальне некомерційне підприємство Фастівської міської ради

« Європейський простір»:

• прибирання території парку ( в тому числі від льоду та снігу);
  • роботи по благоустрою парку.

Керуючий справами ( секретар)                                 Леся ТХОРЖЕВСЬКА

виконавчого комітету Фастівської