Про затвердження Переліку додаткових пільгових категорій дітей на харчування в закладах дошкільної та загальної середньої освіти Фастівської міської територіальної громади, батьки яких брали (беруть) участь у заходах, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв̓ язку з військовою агресією російської федерації проти України, дітям загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України, для яких харчування здійснюється за кошти бюджету Фастівської міської територіальної громади

• 28.03.2023

Р І Ш Е Н Н Я

23.03.2023                                       м. Фастів                         № 87-ХХХVІІІ-VІІІ

Про затвердження Переліку додаткових пільгових категорій дітей

Захисників і Захисниць України, для яких харчування здійснюється

за кошти бюджету Фастівської міської територіальної громади

З метою встановлення  пільг  на харчування в закладах дошкільної та загальної середньої освіти Фастівської міської територіальної громади дітям, батьки яких брали (беруть) участь у заходах, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв̓ язку
з військовою агресією російської федерації проти України, дітям загиблих Захисників і Захисниць України, відповідно до Законів України ˝Про освіту˝, ˝Про загальну середню освіту˝, ˝Про дошкільну освіту˝, ˝Про охорону дитинства˝, ˝Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту˝, керуючись ст. 25 Закону України ˝Про місцеве самоврядування в Україні˝,

міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити Перелік додаткових пільгових категорій дітей на харчування
    та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України, дітей загиблих Захисників і Захисниць України, для яких харчування здійснюється за кошти бюджету Фастівської міської територіальної громади (додаток).
  2. Фінансовому управлінню виконавчого комітету Фастівської міської ради при формуванні бюджету Фастівської міської територіальної громади передбачати кошти на харчування дітей, передбачених цим рішенням, на період дії міської програми ˝Дитяче харчування на 2023-2024 роки˝, затвердженої рішенням Фастівської міської ради від 07.12.2022 року №112-ХХХІІ-VІІІ.
  3. Управлінню освіти виконавчого комітету Фастівської міської ради внести відповідні зміни до міської програми ˝Дитяче харчування на 2023-2024 роки˝, затвердженої рішенням Фастівської міської ради від 07.12.2022 року №112-ХХХІІ-VІІІ та Порядку організації харчування дітей у закладах освіти Фастівської міської територіальної громади, затвердженого рішенням виконавчого комітету Фастівської міської ради від 16.12.2022 року № 349.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісії міської ради з питань бюджету, економіки та фінансів, постійну комісію
    з питань охорони здоров̓я, соціального захисту, освіти, культури, спорту, сім̓*ї
    та молоді та заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з гуманітарних питань.

Міський голова                                                        Михайло НЕТЯЖУК

до рішення міської ради

Перелік додаткових пільгових категорій дітей на харчування в закладах дошкільної та загальної середньої освіти Фастівської міської територіальної громади, батьки яких брали (беруть) участь у заходах, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв̓ язку з військовою агресією російської федерації проти України, дітей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України, для яких харчування здійснюється за кошти бюджету Фастівської міської територіальної громади

1. Діти, батьки яких отримали поранення, контузії, каліцтва у районі проведення антитерористичних операцій, виконання ними особисто, або у складі військової частини (органу, підрозділу, установи та закладу бойових (службових) завдань, проведення розвідувальних заходів із забезпечення заходів стримування військової агресії російської федерації проти України.
  2. Діти, батьки яких зараховані до проходження служби у складі добровольчого формування Сил територіальної оборони Збройних Сил України.
  3. Дітей військовослужбовців, призваних на військову службу до лав Збройних Сил України по мобілізації у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України.
  4. Діти, батьки яких зникли безвісти, загинули, є полоненими військовослужбовцями в ході здійснення антитерористичної операції (операції об’єднаних сил) або при виконанні заходів, необхідних для забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування військової агресії російської федерації, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України.
  5. Діти, батьки яких мають особливі заслуги перед Батьківщиною (Герої України, яким, починаючи з 2014 р. вручено орден «Золота Зірка», особи, нагороджені орденом Богдана Хмельницького трьох ступенів, орденом княгині Ольги трьох ступенів).
  6. Діти, брати або сестри яких загинули (померли) під час антитерористичної операції (операції об’єднаних сил) або під час участі
    у заходах, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України.

Секретар міської ради                                                               Людмила РУДЯК