Про затвердження паспортів бюджетних програм виконавчого комітету Фастівської міської ради на 2022 рік

• 21.06.2022

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

20.06.2022                                             м.Фастів                                                     № 111-од

Про затвердження паспортів бюджетних

програм виконавчого комітету Фастівської

міської ради на 2022 рік

Згідно наказу Міністерства фінансів України від 02.12.2014 року №1194 «Про внесення змін до Основних підходів до запровадження програмно-цільового методу складання та виконання місцевих бюджетів» з відповідними змінами та доповненнями, керуючись Правилами складання паспортів бюджетних програм місцевих бюджетів та звітів про їх виконання, затвердженими наказом Міністерства фінансів України від 26.08.2014 № 836 «Про деякі питання запровадження програмно-цільового методу складання та виконання місцевих бюджетів» з відповідними змінами та доповненнями  , керуючись п.20, ч.4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» » з відповідними змінами та доповненнями:

1. Затвердити паспорти бюджетних програм виконавчого комітету Фастівської міської ради на 2022 рік за кодами програмних класифікацій видатків та кредитування місцевих бюджетів в новій редакції (додаються):

0218240 Заходи та роботи з територіальної оборони

1. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету Фастівської міської ради.

Міський голова                                                                Михайло НЕТЯЖУК