Про затвердження нової редакції Статуту Комунального підприємства Фастівської міської ради «Фастів-благоустрій» (код ЄДРПОУ 41972303)

• 28.03.2023

Р І Ш Е Н Н Я

23.03.2023                                   м. Фастів                         № 75-ХХХVІІІ-VІІІ

Враховуючи подання в.о. директора Комунального підприємства Фастівської міської ради «Фастів-благоустрій» від 09.02.2023, у відповідності до норм Господарського кодексу України, Цивільного кодексу України, Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань», керуючись статтею 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

міська  рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити нову редакцію Статуту Комунального підприємства Фастівської міської ради «Фастів-благоустрій» (код ЄДРПОУ 41972303) згідно з додатком.
  2. Додати до видів економічної діяльності наступні:

16.10 «Лісопильне та стругальне виробництво»;

46.73 «Оптова торгівля деревиною, будівельними матеріалами та санітарно-технічним обладнанням».

1. Керівнику Комунального підприємства Фастівської міської ради «Фастів-благоустрій» вчинити дії щодо державної реєстрації нової редакції Статуту та змін до відомостей, які містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань комунальної власності та житлово-комунального господарства і розвитку місцевого самоврядування.

№ 75 – додаток

Міський голова Михайло НЕТЯЖУК