Про затвердження інструкції з діловодства у Фастівській міській раді та її виконавчих органах

• 23.12.2021

Р І Ш Е Н Н Я

Від17.12.2021                                                                                №629

Про затвердження інструкції з діловодства

у Фастівській міській раді та її виконавчих органах

Відповідно до постанови КабінетуМіністрівУкраїнивід 17.01.2018 р. № 55 «Деякіпитаннядокументуванняуправлінськоїдіяльності», статті52 Закону України «Про місцевесамоврядування в Україні», виконачийкомітетвирішив:

1. Затвердитиінструкцію з діловодства у Фастівськійміськійраді та їївиконавчих органах (додається).
  2. Відповідальність за впровадженняінструкції з діловодства та дотриманняїївимог у Фастівськійміськійраді та їївиконавчих органахпокласти на заступників міського голови,керуючого справами, секретаря міської ради, начальника загальноговідділу, керівниківуправлінь, відділів, секторів, інших служб міської ради та їївиконавчихорганів.
  3. РішеннявиконавчогокомітетуФастівськоїміської ради від21.02.2020р. № 112 «Про затвердженняінструкції з діловодства уФастівськійміськійраді та їївиконавчих органах» вважати таким щовтратилочинність.
  4. Контроль за виконаннямцьогорішенняпокласти на керуючого справами виконавчогокомітету(секретаря )виконавчогокомітетуТхоржевську Л.О..

Міський голова                                               М.В.Нетяжук