Про затвердження Інструкції про порядок ведення обліку, зберігання, використання і знищення документів та інших матеріальних носіїв інформації, що містять службову інформацію у апараті Фастівської міської ради та її виконавчого комітету

  • 06.11.2023

ФАСТІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Київської області

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

03.11.2023                                                           м.Фастів                                           №265 од

 

 

Про затвердження Інструкції про порядок

ведення обліку, зберігання, використання і

знищення документів та інших матеріальних

носіїв інформації, що містять службову інформацію

у апараті Фастівської міської ради та її виконавчого комітету

З метою організації роботи щодо ведення обліку, зберігання, використання і знищення документів та інших матеріальних носіїв інформації, що містять службову інформацію у апараті Фастівської міської ради та її виконавчого комітету, з урахуванням вимог постанови Кабінету Міністрів України від 19 жовтня 2016 року № 736 «Про затвердження Типової інструкції про порядок ведення обліку, зберігання, використання і знищення документів та інших матеріальних носіїв інформації, що містять службову інформацію», керуючись п. 20 ч. 4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

  1. Затвердити Інструкцію про порядок ведення обліку, зберігання, використання і знищення документів та інших матеріальних носіїв інформації, що містять службову інформацію у апараті Фастівської міської ради та її виконавчого комітету (далі – Інструкція) (додається).
  2. Заступникам міського голови, секретарю ради, керуючому справами, керівникам управлінь, відділів та інших структурних підрозділів апарату Фастівської міської ради та її виконавчого комітету:

2.1. Організувати вивчення Інструкції працівниками підпорядкованих структурних підрозділів апарату Фастівської міської ради та її виконавчого комітету.

2.2. Забезпечити неухильне додержання вимог Інструкції, затвердженої цим розпорядженням.

  1. Загальному відділу виконавчого комітету Фастівської міської ради та керівникам структурних підрозділів ознайомити під підпис працівників.
  2. Розпорядження міського голови № 192 од від 22.07.2020 року « Про затвердження Інструкції про порядок ведення обліку, зберігання, використання і знищення документів та інших матеріальних носіїв інформації, що містять службову інформацію у апараті Фастівської міської ради та її виконавчого комітету» та розпорядження № 244 од від 16.09.2020 року «Про покладання відповідальності за облік, зберігання, розмноження

та використання документів з грифом «Для службового користування»» вважати такими що втратили чинність.

  1. Контроль за виконанням розпорядження покласти на керуючого справами ( секретаря) виконавчого комітету Фастівської міської ради.

 

Додаток 265,1

 

         Міський голова                                                  Михайло НЕТЯЖУК

БІЛЬШЕ НОВИН

ДИВИТИСЬ