• 27.12.2022

Р І Ш Е Н Н Я

20.12.2022                                      м. Фастів                            № 159-ХХХІІІ-VІІІ

З метою фінансування заходів з енергоефективності та заміщення споживання природного газу альтернативними джерелами енергії для системи теплопостачання Фастівського академічного ліцею №2 шляхом встановлення інноваційного енергозберігаючого обладнання, відповідно до Меморандуму про взаєморозуміння між Фастівською міською радою та Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) ГмбХ в рамках реалізації Проєкту міжнародної технічної допомоги «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні» від 09.02.2021, керуючись ст. 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Надати згоду на залучення гранту для виконання демонстраційного проєкту енергоефективної модернізації «Реконструкція системи теплопостачання Фастівського академічного ліцею №2 шляхом встановлення теплового насосу потужністю 115 кВт» (надалі – демо-проєкт) в рамках реалізації Проєкту міжнародної технічної допомоги «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні (FEER)» (реєстраційний №2019.2290.5), що виконується на замовлення Федерального міністерства економічної співпраці та розвитку Німеччини (BMZ) і Державного секретаріату Швейцарії з економічних питань (SECO), на наступних умовах:
    • мета залучення гранту – фінансування заходів з енергоефективності з метою модернізації технологічного обладнання для опалення будівлі, забезпечення економії енергії та скорочення викидів СО2 на об’єкті;
    • розмір та валюта гранту: 99 600 Євро (дев’яносто дев’ять тисяч шістсот Євро);
  • визначити виконавчий комітет Фастівської міської ради отримувачем гранту та замовником робіт, передбачених демо-проєктом;
  • грант надається в Євро та буде сплачуватися грантодавцем на окремо відкритий банківський рахунок виконавчого комітету Фастівської міської ради.
  • фінансовому управлінню виконавчого комітету Фастівської міської ради передбачити кошти виконавчому комітету Фастівської міської ради для співфінансування на виконання демо-проєкту з бюджету Фастівської міської територіальної громади на загальну суму 30 000 Євро в гривневому еквіваленті згідно курсу, визначеному в грантовій угоді.
  1. Уповноважити міського голову вчиняти всі необхідні правочини та здійснювати всі передбачені чинним законодавством України дії, пов’язані з залученням гранту, з правом подавати та одержувати необхідні листи, довідки та інші документи, підписувати документи, правочини, а також вчиняти всі інші дії, пов’язані із залученням гранту та реалізацією демо-проєкту.
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань комунальної власності та житлово-комунального господарства і розвитку місцевого самоврядування.

Міський голова                                                         Михайло НЕТЯЖУК