Про заходи щодо відкриття у Фастівській міській територіальній  громаді просторів  «Час на себе» та «Дбаю про себе»

• 15.04.2024

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

15.04.2024                                            м.Фастів                                                   № 79-од

Про заходи щодо відкриття у Фастівській

міській територіальній  громаді просторів

«Час на себе» та «Дбаю про себе»

З метою  збереження та покращення ментального та фізичного здоро’я  як одних з чинників стійкості людини в умовах воєнного стану, за підсумками  участі Фастівської міської територіальної громади  в Проєкті USAID «Розбудова стійкої системи громадського здоров’я» (англ. USAID Public Health System Recovery and Resilience Activity), що фінансується американським народом через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) і виконується організацією Пакт у партнерстві зі Швейцарським інститутом тропічної медицини та громадського здоров’я (Swiss TPH), Європейським інститутом політики громадського здоров’я (ЄІПГЗ) та консалтинговою компанією ТОВ «ВАН ХЕЛС», керуючись п.20 ч.4 ст.42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”

1. Затвердити план заходів з підготовки та відкриття у Фастівській міській територіальній громаді  просторів «Час на себе» та «Дбаю про себе» згідно додатку.
  2. Контроль за виконанням розпорядження покласти на секретаря  Фастівської міської ради.

Міський  голова                                                                                            Михайло НЕТЯЖУК

до  розпорядження

№             від

ПЛАН ЗАХОДІВ

«Час на себе» та «Дбаю про себе»

№ п/п Назва заходу Дата і час проведення Відповідальний
1. Організувати та провести заходи (спільно з ТОВ «Ван Хелз») щодо відкриття простору «Час на себе» за адресою вул..Братів Сидоренків, 12, м.Фастів, КНП ФМР «Європейський простір»

Рудяк Л.І.

Костюк І.М.

2. Організація та функціонування «Дитячої зони»:

–          забезпечення  меблями та реквізитом;

–          залучення працівників сфери освіти;

–          залучення учнів

до10-30

на 11-00

Сіляк О.Ф.

Єриш Н.Л.

3. Організація та функціонування «Медичної зони»:

–          забезпечення  меблями та реквізитом;

–          залучення 1 сімейного лікаря та 2 сестер медичних КНП ФМР «ФМЦПМСД»

до10-30

на 11-00

Сіляк О.Ф.

Дубас Л.А.

4. Організувати та провести заходи (спільно з проєктом «Розбудова стійкої системи громадського здоров’я: розвиток послуг з психічного здоров’я на рівні громад») щодо відкриття простору «Дбаю про себе» за адресою вул..Київська, 57,  м.Фастів, КНП ФМР «ФМЦПМСД»

Рудяк Л.І.

Дубас Л.А.

5. Забезпечити перевезення учасників заходу з парку «Європейський» вул..Братів Сидоренків, 12, м.Фастів до КНП ФМР «ФМЦПМСД» вул..Київська, 57,  м.Фастів. 19.04.2024

Єриш Н.Л.
6. Запросити на заходи:

–          надавачів соціальних послуг;

–           фахівців, які пройшли навчання від проєкту «Розбудова стійкої системи громадського здоров’я: розвиток послуг з психічного здоров’я на рівні громад»;

–          представників неурядових громадських організацій;

–          представників місцевих ЗМІ

До 19.04.2024 Рудяк Л.І.

Авксентюк Т.В.

7. Розхідні матеріали для «Дитячої зони» (розмальовки, фломастери, олівці) та «Медичної зони» (швидкі тести (ВІЛ, гепати В), тест смужки для глюкометра, серветки сухі і вологі, одноразові рукавички, санітайзер) 19.04.2024 ТОВ «Ван Хелз»
8. Підготувати лист до Фастівської  районної військової адміністрації щодо погодження проведення  вище вказаних заходів До12.04.2024 Костюк І.М.
9. Дотримуватись правил безпеки правового режиму воєнного стану. 19.04.2024 Учасники та організатори заходу
 10 Забезпечити громадський порядок та належний медичний нагляд під час проведення заходів у місцях проведення заходів.

Повідомити Фастівське районне управління  поліції та КНП ФМР «Фастівський міський Центр первинної медичної допомоги» щодо запланованих заходів.

Костюк І. М.

Яхновський А. В.

11 Оприлюднити на офіційному сайті міської ради, у місцевих ЗМІ та соціальних  мережах інформацію про відкриття та функціонування просторів «Час на себе» та «Дбаю про себе».  19.04.2024 Авксентюк Т. В.

Керуючий справами (секретар)

виконавчого комітету                                                                               Леся ТХОРЖЕВСЬКА