Про заяву депутатів Фастівської міської ради Київської області щодо засудження акту російської агресії проти України

• 07.03.2022

ФАСТІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА  КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

пл. Соборна, 1,  м.Фастів, Фастівський район,  Київська область, 08500, тел.: 6-02-16;  факс 6-31-00

№ 37-ХVІІІ-VIIІ

від  24.02.2022 року

Про заяву депутатів Фастівської міської ради Київської області

щодо засудження акту російської агресії проти України

Враховуючи Указ Президента України  №64/2022 від 24.02 2022 року «Про введення воєнного стану в Україні», керуючись ст. 25 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,

міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Прийняти заяву депутатів Фастівської міської ради Київської області щодо засудження акту російської агресії проти України (текст заяви додається).
  2. Поширити заяву в місцевих ЗМІ, у соціальних мережах та на офіційному сайті Фастівської міської ради.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на секретаря міської ради.

Міський голова                                                         Михайло НЕТЯЖУК

до рішення міської ради

№ 38-ХVІІІ-VIIІ

від  24.02.2022 року

З а я в а

Ми, депутати Фастівської міської ради Київської області, усвідомлюючи відповідальність перед мешканцями Фастівської міської територіальної громади, глибоко обурені та категорично засуджуємо акт російської агресії проти  України, який продемонстрував повну зневагу до міжнародного права і суверенітету нашої країни та є новим етапом російської гібридної війни щодо всього цивілізованого світу.

Ми закликаємо до єднання всіх українців перед загрозою ескалації російської агресії – незалежно від політичних переконань, симпатій чи емоцій.  Також висловлюємо щиру вдячність тим державам, лідери яких не лише заявили про підтримку суверенітету і територіальної цілісності України, але й конкретними справами доводять прихильність до міжнародного права та демократичних цінностей.

Фастівська міська рада звертається із закликом до об’єднання політичних сил, інститутів громадянського суспільства та органів місцевого самоврядування задля взаємної підтримки та мобілізації сил для оборони України від російської агресії.

Ми віримо в наші Збройні сили, територіальну оборону, у силу духу і героїзм українського народу.

Міський голова                                                           Михайло НЕТЯЖУК

Секретар міської ради                                              Людмила РУДЯК