Про взяття  на квартирний облік та включення в першочергові списки  на одержання житла Євстафьєва Руслана Михайловича

• 23.12.2021

Р І Ш Е Н Н Я

Від   17.12.2021                                                                                                               № 607

Про взяття  на квартирний облік

та включення в першочергові списки

на одержання житла

Євстафьєва Руслана Михайловича

Враховуючи пропозиції громадської комісії по житлових питаннях при виконавчому комітеті Фастівської міської ради,заяву Євстафьєва Р.М. від 24.11.2021 р., керуючись
ст.ст. 36,39, 45 Житлового кодексу Української РСР, пп.8, п.13Постанови Ради  Міністрів Української РСР і Республіканської ради професійних спілок  «Про затвердження правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР» від 11.12.1984 року №470, Постанову Кабінету Міністрів України №280 від 18.04.2018р. «Питання забезпечення житлом внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України» та пп. 2 п.  «а» ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет вирішив:

1. Взяти на квартирний облікта включити до першочергових списків на одержання житла Євстафьєва Руслана Михайловича, 1983 р.н.р.н зі складом сім’ї 3 особи:

-Євстафьєв Руслан Михайлович,1983р.н. – заявник;

– Євстафьєва Альона Петрівна, 1995р.н.- дружина;

– ****,***р.н. – син.

Як внутрішньо переміщену особу з м. Горлівка Донецької області, який захищав незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України,не має у власності нерухомого майна, проживає по договору найму житла в будинку №50 по вулиці Броварській, у м. Фастів та потребує поліпшення житлових умов.

1. Контроль за   виконанням  даного  рішення  покласти   на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з питань ЖКГ Матвійчук В.А.

Міський  голова                                                                                      М.В.Нетяжук