Про взяття на квартирний облік та включення в першочергові списки на одержання житла ***

  • 18.04.2024

ФАСТІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Київської області

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

15.04.2024                               м. Фастів                                                   № 214

 

Про взяття на квартирний облік

та включення в першочергові списки

на одержання житла

***

Враховуючи зміст заяви ***, пропозиції громадської комісії по житловим питанням при виконавчому комітеті Фастівської міської ради, відповідно до ст. ст. 36, 45 Житлового кодексу України, п. 14 ч. 1 ст. 12 Закону України «Про статус ветеранів війни та гарантій їх соціального захисту», Постанови Ради Міністрів Української РСР і Республіканської ради професійних спілок  «Про затвердження правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР» від 11.12.1984 року № 470, керуючись пп. 2 п а ст. 30  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет вирішив:

  1. Взяти на квартирний облік за місцем проживання та включити в першочергові списки на одержання житла – ***, *** р.н., як військовослужбовця, який має посвідчення учасника бойових дій, який захищав незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, не забезпечений житлом, проживає по вул. **** у м. Фастові, зі складом сім’ї 4 особи:
  • ***, ***р.н. – заявник;
  • ***, *** р.н., – дружина;
  • ***, *** р.н. – дочка дружини;
  • ***,*** р.н. – дочка дружини.
  1. Контроль   за   виконанням  даного  рішення  покласти   на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з питань ЖКГ.

 

Міський  голова                                                                                 Михайло НЕТЯЖУК

 

 

 

БІЛЬШЕ НОВИН

ДИВИТИСЬ