Про вжиття заходів щодо забезпечення безперебійного водопостачання та водовідведення

• 29.07.2024

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

25 липня 2024 року                       м. Фастів                                    № 169-од

Про вжиття заходів щодо

забезпечення безперебійного водопостачання

та водовідведення

Враховуючи значні підвищення температури зовнішнього повітря, а також застосовуваннязаходів обмеження споживання електричної енергії у зв’язку із її дефіцитом, внаслідок масованих атак ворога, враховуючи вимоги Закону України «Про питну воду та питне водопостачання» та Закону України «Про систему громадського здоров’я», керуючись пунктом 20 частини четвертої статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Керівникам комунальних підприємств:КП ФМР «Фастівводоканал», КП ФМР «Борівський КПП» та КП «Господар» невідкладно вжити  заходи щодо забезпечення безперебійного та стабільного водопостачання і водовідведення на території Фастівської міської територіальної громади.
  2. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з питань ЖКГ.

Міський голова                                                               Михайло НЕТЯЖУК