Про визначення замовником виконання проєкту «Реконструкція каналізаційних очисних споруд КП ФМР «Фастівводоканал», місто Фастів Київської області» КП ФМР «Фастівводоканал»

• 10.08.2022

Р І Ш Е Н Н Я

З метою ефективного проведення робіт з реконструкції каналізаційних очисних споруд КП ФМР «Фастівводоканал», місто Фастів Київської області, керуючись ст. 135 Господарського кодексу України, ст.ст. 25, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Визначити замовником виконання проєкту «Реконструкція каналізаційних очисних споруд КП ФМР «Фастівводоканал», місто Фастів Київської області» КП ФМР «Фастівводоканал».
  2. Виконавчому комітету Фастівської міської ради передати до КП ФМР «Фастівводоканал» вартість понесених витрат та наступну документацію:
  • Проєкт по об’єкту «Реконструкція каналізаційних очисних споруд КП ФМР «Фастівводоканал», місто Фастів Київської області”;
  • експертний звіт проєкту «Реконструкція каналізаційних очисних споруд КП ФМР «Фастівводоканал» місто Фастів Київської області»;
  • вартість понесених витрат виконавчим комітетом Фастівської міської ради на виконання робіт з проведення комплексної експертизи проекту: «Реконструкція каналізаційних очисних споруд КП ФМР «Фастівводоканал», місто Фастів Київської області».
  1. Створити комісію з приймання-передачі проєкту «Реконструкція каналізаційних очисних споруд КП ФМР «Фастівводоканал», місто Фастів Київської області та затвердити її персональний склад згідно додатку.
  2. Передачу документації оформити актом приймання – передачі.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань комунальної власності та житлово-комунального господарства.

Міський голова                                                                          Михайло НЕТЯЖУК

Додаток  до рішення

міської ради

Склад