Про визначення Виконавчого комітету Фастівської міської ради замовником будівництва,  розпорядником коштів  місцевого бюджету, кінцевим бенефіціаром з впровадження проєкту «Реконструкція каналізаційних очисних споруд КП ФМР «Фастівводоканал» місто Фастів Київської області. Коригування».

• 03.11.2023

Р І Ш Е Н Н Я

__________________                         м. Фастів                    № _________________

Враховуючи Фінансову угоду між Україною та Європейським інвестиційним банком щодо реалізації Програми з відновлення  України , ратифікованою Законом України від 14 липня 2021 р. № 1645-IX, з метою впровадження  проєкту «Реконструкція каналізаційних очисних споруд КП ФМР «Фастівводоканал», місто Фастів Київської області», керуючись ст. 135 Господарського кодексу України, ст.ст. 25, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1.Визначити Виконавчий комітет Фастівської міської ради замовником будівництва,  розпорядником коштів  місцевого бюджету, кінцевим бенефіціаром з впровадження проєкту «Реконструкція каналізаційних очисних споруд КП ФМР «Фастівводоканал» місто Фастів Київської області. Коригування».

2.Комунальному підприємству Фастівської міської ради «Фастівводоканал» передати до Виконавчого комітету Фастівської міської ради функцію замовника та документацію проєкту «Реконструкція каналізаційних очисних споруд КП ФМР «Фастівводоканал», місто Фастів Київської області. Коригування» після отримання позитивного висновку від експертної організації.

3.Створити та затвердити склад комісії з приймання-передачі проектної документації проєкту «Реконструкція каналізаційних очисних споруд КП ФМР «Фастівводоканал», місто Фастів Київської області. Коригування» (додаток).

4.Передачу документації оформити актом приймання – передачі.

5.Міському голові укласти договір про надання в безоплатне користування земельної ділянки (суперфіцій), без зміни цільового призначення, площею   7,4065 га (кадастровий номер 3211200000:02:012:0067), розташованої за адресою: Київська область, Фастівський район, м. Фастів, вулиця Козацької Слави, земельна ділянка 37а, для виконання будівельних робіт по проєкту «Реконструкція каналізаційних очисних споруд КП ФМР «Фастівводоканал» місто Фастів Київської області. Коригування» від Фастівської міської ради (код ЄДРПОУ 34446857) (Суперфіціар), Комунального підприємства Фастівської міської ради «Фастівводоканал» (код ЄДРПОУ 03346383) (Постійний землекористувач), Товариства з обмеженою відповідальністю  «ЕКО-СФЕРА НОВАЦІЙ» (код ЄДРПОУ 41887370) (Сервітуарій) до Виконавчого комітету Фастівської міської ради (код ЄДРПОУ 04054926) (Суперфіціарій).

Цільове призначенням земельної ділянки : для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури (виробництва та розподілення газу, постачання пари та гарячої води, збирання, очищення та розподілення води).

1. Міському голові забезпечити державну реєстрацію договору про надання в безоплатне  користування земельної ділянки (суперфіцій) площею 7,4065 га (кадастровий номер 3211200000:02:012:0067), розташованої за адресою: Київська область, Фастівський район, м. Фастів, вулиця Козацької Слави, земельна ділянка 37а.
  2. Після виконання будівельних робіт та введення в експлуатацію об’єкта будівництва вищезазначеній комісії забезпечити передачу проєкту, виконавчої документації та понесених витрат від Виконавчого комітету Фастівської міської ради (код ЄДРПОУ 04054926) до Комунального підприємства Фастівської міської ради «Фастівводоканал» (ЄДРПОУ 03346383).

8.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань комунальної власності та житлово-комунального господарства та постійну комісію міської ради з питань земельних відносин та містобудування.

Міський голова                                                                Михайло НЕТЯЖУК

до рішення міської ради

Склад комісії з приймання-передачі

проектної документації по проекту «Реконструкція каналізаційних

очисних споруд КП ФМР «Фастівводоканал»,

місто Фастів Київської області. Коригування»

ЗИКОВА Олена

Перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, голова комісії

Члени комісії:
МЄХ Наталія начальник відділу капітального будівництва виконавчого комітету Фастівської міської ради;
МІХЕЄВА Ольга

начальник фінансово-господарського відділу, головний бухгалтер виконавчого комітету Фастівської міської ради;

КОРШАК В’ячеслав

в.о. директора КП ФМР «Фастівводоканал»;

САВЧЕНКО Валентина головний бухгалтер КП ФМР «Фастівводоканал».

Секретар міської ради                                                    Людмила РУДЯК