Про визначення відповідальної особи з питань безбар’єрності  на території Фастівської міської територіальної громади Київської області

• 05.07.2024

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

__01.07.2024___                           м. Фастів                                № __152-од__

Про визначення відповідальної особи з

питань безбарєрності  на території

Фастівської міської територіальної громади

З метою створення безбар’єрного простору в різних аспектах життя людини, рівних можливостей для всіх суспільних груп населення для самореалізації, здобуття освіти, працевлаштування, розвитку здібностей та потенціалу, забезпечення системного та комплексного підходу щодо реалізації принципів соціальної, економічної, політичної, цифрової та фізичної безбар’єрності, відповідно до Указу Президента України №533/2020 від 03.12.2020 р. «Про забезпечення створення безбар’єрного простору в Україні» та на виконання п.п.1 п.2 Плану заходів на 2023-2024 роки з реалізації Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України №372-р від 25 квітня 2023 року зі змінами, відповідно до п.101 ч.1 ст.2 ЗУ «Про регулювання містобудівної діяльності», керуючись п.20 ч.4 ст.42 ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Визначити відповідальною особою з питань безбар’єрності на території Фастівської міської територіальної громади керуючу справами (секретаря) виконавчого комітету Фастівської міської ради Лесю ТХОРЖЕВСЬКУ.
  2. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                                                                               Михайло НЕТЯЖУК