Про визначення уповноважених осіб на проведення перевірки

• 20.11.2023

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

13.11.2023 року                             м. Фастів                                         № 271-од

Про визначення уповноважених осіб

на проведення перевірки

З метою проведення моніторингу місць безоплатного тимчасового розміщення внутрішньо переміщених осіб в домогосподарствах Фастівської МТГ для перевірки достовірності, на виконання Постанови Кабінету Міністрів України №333 від 19.03.2022 року «Про затвердження Порядку компенсації витрат за тимчасове розміщення (перебування) внутрішньо переміщених осіб», на виконання протоколу доручень засідання Фастівського районного офісу при Координаційному центрі підтримки цивільного населення при Київській обласній державній адміністрації (Київській обласній військовій адміністрації)    від 20.09.2023 року, керуючись п. 20 ч. 4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Визначити уповноважених осіб на проведення перевірки достовірності даних, що подаються для отримання компенсації витрат за тимчасове розміщення (перебування) внутрішньо переміщених осіб:

1.1. БАРНУ Вікторію Петрівну, головного державного соціального інспектора відділу координації соціальних послуг та роботи з ВПО управління соціального захисту населення виконавчого комітету Фастівської міської ради;

1.2. МИРОНЕЦЬ Світлану Василівну, головного державного соціального інспектора відділу координації соціальних послуг та роботи з ВПО управління соціального захисту населення виконавчого комітету Фастівської міської ради;

1.3. КАЧАЛОВА Владислава Олексійовича, головного спеціаліста відділу з питань праці та правового забезпечення управління соціального захисту населення виконавчого комітету Фастівської міської ради ;

1.4. Старост старостинських округів Фастівської міської територіальної громади за потреби;

1.5. Голів комітетів самоорганізації населення мікрорайонів Фастівської міської територіальної громади за потреби;

1.6. Уповноваженим особам надати право відвідувати місця розміщення      внутрішньо переміщених осіб з метою перевірки:

–   факту розміщення внутрішньо переміщених осіб;

–   безоплатності розміщення внутрішньо переміщених осіб;

–   кількісті розміщених осіб та умов їх проживання;

–   документів, що посвідчують особу;

–   свідоцтва про народження малолітніх дітей;

–   довідок про взяття на облік внутрішньо переміщених осіб;

1. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з гуманітарних питань.

Міський голова                                                               Михайло НЕТЯЖУК