Про визначення переможця конкурсу №41 на право пасажирських перевезень на міському автобусному маршруті загального користування №3 «Заріччя – Привокзальна площа» (графік руху №2) – об’єкт конкурсу №2

• 30.01.2024

Р І Ш Е Н Н Я

Від 29.01.2024                                                                                                                       №18

м.Фастів

Про визначення переможця конкурсу №41

на право пасажирських перевезень на

міському автобусному маршруті

загального користування №3

«Заріччя – Привокзальна площа»

(графік руху №2) – об’єкт конкурсу №2

Відповідно до вимог Закону України «Про автомобільний транспорт», Постанов Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 №1081 «Про Затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування», від 18.02.1997 №176 «Про затвердження Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту», на підставі протоколу засідання конкурсного комітету з визначення перевізників пасажирів автомобільним транспортом загального користування Фастівської міської територіальної громади від 11.01.2024 року, керуючись пп.12 п.а ч.І ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет вирішив:

1. Визначити переможцем конкурсу №41 на право пасажирських перевезень на міському автобусному маршруті загального користування №3 «Заріччя – Привокзальна площа» (графік руху №2) – об’єкт конкурсу №2 товариство з обмеженою відповідальністю «Фастів Авто Транс».
  2. Затвердити протокольне рішення конкурсного комітету від 11.01. 2024 року щодо визначення переможців конкурсу №41 на право пасажирських перевезень на міських автобусних маршрутах загального користування (додається).
  3. Укласти договір про організацію перевезень пасажирів на автобусному маршруті загального користування з перевізником-переможцем конкурсу №41, а саме: директором ТОВ «Фастів Авто Транс» Федуном Дмитром Олександровичем – маршрут №3 «Заріччя – Привокзальна площа» (графік руху №2) – терміном на 5 (п’ять) років.
  4. Сектору торгівлі та транспорту виконавчого комітету Фастівської міської ради підготувати договір про організацію перевезень пасажирів на вищезазначеному автобусному маршруті загального користування з урахуванням безкоштовного перевезення пільгових категорій громадян згідно чинного законодавства та інвестиційного зобов’язання.
  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань  діяльності виконавчих органів ради, з питань ЖКГ.

протокол

Міський голова                                                              Михайло НЕТЯЖУК