Про визначення оператора, якому надається доступ до бази даних Реєстру

• 08.01.2024

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

03.01.2024                                   м.Фастів                                                         № 9-од

Про визначення оператора, якому

надається доступ до бази даних Реєстру

З метою забезпечення захисту бази даних Державного реєстру виборців від несанкціонованого доступу та зловживання доступом, врегулювання доступу відділу ведення Державного реєстру виборців виконавчого комітету Фастівської міської ради до бази даних Державного реєстру виборців, відповідно до Закону України “Про державний реєстр виборців”, Постанови Центральної виборчої комісії від 24 листопада 2023 року № 74 “Про Порядок доступу до бази даних Державного реєстру виборців”,  керуючись п.20 ч.4 ст.42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

1. Забезпечити створення умов для здійснення відділом ведення Державного реєстру виборців виконавчого комітету Фастівської міської ради заходів  щодо захисту інформації та експлуатації технічних  засобів захисту інформації.
  2. Визначити ЯЦЕНКО Інну Анатоліївну, начальника відділу ведення Державного реєстру виборців виконавчого комітету Фастівської міської ради, особою, якій надається доступ до бази даних Реєстру (оператор).
  3. Функції оператора визначаються інструкцією оператора відділу ведення Реєстру, що затверджується керівником Служби Розпорядника Реєстру.
  4. З прийнятим розпорядженням ознайомити Інну Яценко.
  5. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                                                            Михайло НЕТЯЖУК