Про визначення місць для здійснення ярмаркової торгівлі ялинками на території м. Фастів

• 23.12.2021

Київськоїобласті

Р І Ш Е Н Н Я

Від17.12.2021                                                                                                                №615

м. Фастів

Про визначення місць для здійснення

ярмаркової торгівлі ялинками

на території м. Фастів

Враховуючи заявисуб’єктів господарської діяльності щодо сезонної торгівлі ялинками та ялинковими прикрасами , керуючись пп.5, п.2, ст. 10 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», пп.7, п.а, пп.8 п.а, пп.1, п.б, ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет вирішив:

1. Визначитимісце для здійснення ярмаркової торгівлі ялинками та ялинковими прикрасами на території м. Фастів в період з 20.12.2021р. по 31.12.2021р. за наступноюадресою:вул. Заводська.
  2. Фізичним особам – підприємцям звернутися до КП ФМР «Центр торгівлі та благоустрою» для укладання договору на ярмаркову торгівлю.
  3. Оплату за надання послуг проводити відповідно тарифів ярмарок затверджених рішенням виконавчого комітету Фастівської міської ради № 219 від 21.05.2020р. «Про затвердження тарифів вартості обслуговування торгівельної площі на ринку КП ФМР «Центр торгівлі та благоустрою».
  4. КП ФМР «Центр торгівлі та благоустрою» забезпечити прибирання місць визначених для продажу ялинок та ялинкових прикрас та вивіз твердих побутових відходів.
  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Зикову О.Б.

Міський голова                                                                                        М. В. Нетяжук