Про визначення адміністратора безпеки відділу ведення Державного реєстру виборців виконавчого комітету Фастівської  міської ради

• 08.01.2024

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

03.01.2024                                  м.Фастів                                                         №10-од

Про визначення адміністратора

безпеки відділу ведення Державного

реєстру виборців виконавчого

комітету Фастівської  міської ради

Відповідно до п.9 ч.1,ч.10 ст.3, ч. 1 ст.11 Закону України «Про Державний реєстр виборців», керуючись п.20 ч.4 ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Визначити адміністратором безпеки відділу ведення Державного реєстру виборців виконавчого комітету Фастівської міської ради ЯЦЕНКО Інну Анатоліївну, начальника відділу ведення Державного реєстру виборців виконавчого комітету Фастівської міської ради.
  2. З прийнятим розпорядженням ознайомити Інну Яценко.

Міський голова                                                            Михайло НЕТЯЖУК