Про виплату грошової винагороди лауреату Літературно-мистецької премії Фастівщини імені Володимира Косовського

• 29.07.2024

м. Фастів

Від 22.07.2024 р.                                                                                                     № 166-од

Про виплату грошової винагороди

лауреату Літературно-мистецької

премії Фастівщини

імені Володимира Косовського

З метою належного вшанування пам’яті поета, публіциста, краєзнавця, народного цілителя В.І.Косовського, відповідно до Комплексної програми розвитку культури Фастівської міської територіальної громади на 2024–2026 роки, затвердженої рішенням Фастівської міської ради від 22.12.2023 № 574-XLV-VIІI, протоколу засідання членів журі      Літературно-мистецької премії Фастівщини імені Володимира Косовського від 31 травня 2024 року №3, керуючись п. 20 ч. 4 ст. 42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

1. Управлінню культури, молоді та туризму виконавчого комітету Фастівської міської ради здійснити виплату грошової винагороди лауреату Літературно-мистецької премії Фастівщини імені Володимира Косовського 2024 року Чеховичу Анатолію Мар’яновичу у розмірі 1000 (одна тисяча) грн без урахуванням податків.
  2. Витрати, пов’язані з організацією вручення премії, оплатити за рахунок коштів, виділених управлінню культури, молоді та туризму по КЕКВ 2730.
  3. Контроль  за  виконанням  розпорядження  покласти  на  керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету Фастівської міської ради.

Міський  голова                                                                                          Михайло НЕТЯЖУК