Про виділення коштів з резервного фонду міського бюджету Фастівської міської територіальної громади для організації  заходів з ліквідації наслідків надзвичайної ситуацій природного характеру,  пов`язаної із поширенням  COVID-19

• 26.03.2021

Р І Ш Е Н Н Я

від “24_” __03__ 2021  року                                                              №_160

Про виділення коштів з резервного фонду

міського бюджету Фастівської міської

територіальної громади для організації  заходів

з ліквідації наслідків надзвичайної ситуацій

природного характеру,  пов`язаної із

поширенням  COVID-19

Розглянувши звернення комунального некомерційного підприємства Фастівської міської ради «Фастівська центральна районна лікарня» від 23.03.2021 №01-06/315 та враховуючи висновки фінансового управління виконавчого комітету Фастівської міської ради від 24.03.2021 №2-10/57, відповідно до ч.2 ст. 24 Бюджетного кодексу України, постанови Кабінету Міністрів України від 29 березня 2002 р. № 415 «Про затвердження Порядку використання коштів резервного фонду бюджету», керуючись п.7 ст. 38, ст. 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішення Фастівської міської ради від 23.12.2020 №49-ІV-VIIІ «Про міський бюджет Фастівської міської територіальної громади на 2021 рік», виконавчий комітет Фастівської міської ради вирішив:

1. Виділити кошти з резервного фонду міського бюджету Фастівської міської територіальної громади головному розпоряднику коштів – виконавчому комітету Фастівської міської ради для організації заходів з ліквідації наслідків надзвичайної ситуацій природного характеру, пов`язаної із поширенням COVID-19 на території Фастівської міської територіальної громади (за КПКВ 0212111) в сумі  100.00 тис.грн. (сто тисяч грн. 00 коп.) на здійснення поточного ремонту приміщень терапевтичного та ЛОР (окремо розташованого) відділень, з метою дотримання санітарно-протиепідемічного режиму при госпіталізації пацієнтів з гострою респіраторною хворобою COVID-19.

Одержувачем коштів резервного фонду міського бюджету Фастівської міської територіальної громади для організації заходів, пов’язаних з ліквідацією наслідків надзвичайної ситуації природного характеру пов`язаної із поширенням COVID-19  на території Фастівської міської територіальної громади, визначити КНП ФМР «Фастівська ЦРЛ».

1. Фінансовому управлінню виконавчого комітету Фастівської міської ради забезпечити в установленому порядку фінансування видатків, визначених у пункті 1 цього рішення.

1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з питань медицини.

Міський голова                                                                                       М.В.Нетяжук