Про вступ до Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація об’єднаних територіальних громад»

• 28.11.2022

Про вступ до Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування

«Асоціація об’єднаних територіальних громад»

З метою забезпечення більш ефективного виконання завдань і функцій місцевого самоврядування, сприяння місцевому і регіональному розвитку, захисту прав та інтересів Фастівської міської територіальної громади, керуючись ч. 1 ст. 15 та п. 21 ч. 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Вступити до Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація об’єднаних територіальних громад».
  2. Уповноважити міського голову Нетяжука М.В. представляти Фастівську міську раду в Всеукраїнській асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація об’єднаних територіальних громад».
  3. Надіслати це рішення до Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація об’єднаних територіальних громад».
  4. Контроль за виконанням рішення залишаю за собою.

Міський голова                                                               Михайло НЕТЯЖУК