Про встановлення відзнак та заохочень міського голови до Свята обдарованої дитини

ФАСТІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Київської області

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

Від __26.10.2020___                                                                   №  ____280 од__

 

 

 

Про встановлення відзнак та заохочень

міського голови до Свята обдарованої

дитини

 

 

Відповідно до Положення про відзнаки та заохочення Фастівського міського голови для талановитих і обдарованих дітей та молоді, затвердженого рішенням  виконкому Фастівської міської ради від 20.04.2018 року № 165, враховуючи висновки комісії з присвоєння відзнак та заохочення Фастівського міського голови для дітей та молоді від 21.10.2020, керуючись п.20 ч.4 ст.42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

 

  1. Провести у місті Фастові 6 листопада 2020 року у міському Палаці культури загальноміське Свято обдарованої дитини.
  2. Встановити з нагоди Свята обдарованої дитини, як відзнаку для талановитих і обдарованих дітей та молоді міста Фастова Подяку міського голови за перемоги та наполегливість у досягненні мети та за особистий вагомий внесок у зростання престижу міста Фастова та визначити як вид заохочення – грошову винагороду відповідно до списку (додаток).
  3. Витрати, пов̓ язані з виплатою грошової винагороди та організаційними заходами з нагоди Свята обдарованої дитини, оплатити за рахунок коштів міського бюджету, виділених управлінню культури, молоді та туризму по КЕКВ 2282.
  4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови О. П. Давиденко

 

 

 

Міський голова                                                                                         М. В. Нетяжук

 

                                                                                                                     

 

Додаток

до розпорядження

№    280 од   від  26.10.2020

 

Список дітей – переможців Міжнародних, Всеукраїнських,

 обласних фестивалів, конкурсів, змагань, олімпіад, першостей тощо для нагородження відзнаками та заохоченнями міського голови

до Свята обдарованої дитини

 

№ п/п ПІБ Місце Назва конкурсів, олімпіад, змагань
КУЛЬТУРА

КЗ ФМР “Фастівська дитяча музична школа”

1. Гречіна Олександра 1 Міжнародний фестиваль-конкурс учнівської та студентської

творчої молоді «Соняшник»

1 Міжнародний фестиваль-конкурс  мистецтв “Джерело надій”
2 Міжнародний фестиваль-конкурс “Оберіг любові”

 

1 Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Перлина Карпат»
2. Герасименко Софія 3 фор-но Міжнародний фестиваль-конкурс «Україна єднає світ»
3 ест. вок Міжнародний фестиваль-конкурс «Україна єднає світ»
2 4-й Міжнародний фестиваль таланту та краси «Преміум fashion fest 2019»
2 Міжнародний фестиваль-конкурс талантів “Gold star fest”

 

2 Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтв «ART FEST TAVRIA»
1 фор-но Міжнародний шоу-фестиваль  талантів “ZaГрай фест весна”
1 ест. вок Міжнародний шоу-фестиваль  талантів “ZaГрай фест весна”
3. Алєксєєва Анна 3 Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв соло виконавців,

малих форм та творчих колективів «Столичні зустрічі»

    2 Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «SOLOVIOV ART»
2 ХХІІІ Обласний фестиваль-конкурс учнівської творчості «Дебют»

 

 

 

4. Наливайко Соломія 2 Міжнародний дитячий та юнацький фестиваль-конкурс «Духовні джерела»

 

5. Якібчук Назарій 2 Міжнародний фестиваль-конкурс “Оберіг любові”

 

6. Федорук Матвєй 1 Міжнародний фестиваль-конкурс учнівської та студентської

творчої молоді «Соняшник»

1 Всеукраїнський конкурс “Чубинський фест”
1 ХХІІІ Обласний фестиваль-конкурс учнівської творчості «Дебют»
7. Федорук Олег 1 Всеукраїнський конкурс “Чубинський фест”
3 ХХІІІ Обласний фестиваль-конкурс учнівської творчості «Дебют»
8. Мостович Маргарита 3 Міжнародний фестиваль-конкурс “Оберіг любові”
2 Міжнародний онлайн фестиваль-конкурс «Stars of Olympus»

 

2 Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «SOLOVIOV ART»
9. Войтенко Віра 2 Міжнародний дистанційний конкурс “Україна єднає світ”

 

10. Підвальна Злата 1 Всеукраїнський конкурс-фестиваль “Українська естафета творчості”
11. Швець Лілія 2 Міжнародний онлайн фестиваль-конкурс «Stars of Olympus»
12. Самохін Тимофій 3 Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «SOLOVIOV ART»
13. Бакуревич Роберт 1 ХХІІІ Обласний фестиваль-конкурс учнівської творчості «Дебют»
14. Білоквітка Тетяна 2 Міжнародний онлайн фестиваль-конкурс «Stars of Olympus»
2 Обласна олімпіада з сольфеджіо
15. Броницька Катерина 1 Обласна олімпіада з музичної літератури

 

  1 Конкурс «Bershad – Quarantine Music – 2020»
16. Колесник Анна 1 Всеукраїнський конкурс виконавців на народних інструментах «Веселкове розмаїття»

 

17. Собченко Анна Гран-прі Міжнародний фестиваль-конкурс учнівської та студентської

творчої молоді «Соняшник»

 

 

3 Міжнародний фестиваль-конкурс «Мистецтво ХХІ століття»
1 Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «SOLOVIOV ART»

 

1 Міжнародний багатожанровий фестиваль «Зірки лагідної країни»

 

18. Гречуха Тимофій 1 ХХІІІ Обласний фестиваль-конкурс учнівської творчості «Дебют»

 

19. Дубчак Анастасія Гран-прі Міжнародний фестиваль-конкурс учнівської та студентської

творчої молоді «Соняшник»

 

Гран-прі Міжнародний фестиваль-конкурс  мистецтв “Джерело надій”

 

1 Всеукраїнський фестиваль-конкурс «ЗлатаФест»
1 Всеукраїнський дистанційний фестиваль “Творча весна” конкурс “Time to sing”

 

20. Курбет Олександр 1 Міжнародний благодійний фестиваль-конкурс

дитячої та юнацької творчості

International Charity Festival «Inna-Brovary»

 

1 Міжнародний фестиваль-конкурс «Зимова фантазія»

 

21. Куришко Мирослава 2 Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Підкори сцену»

 

1 Міжнародний благодійний фестиваль-конкурс

дитячої та юнацької творчості

International Charity Festival «Inna-Brovary»

 

1 Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Літні тони – 2019»
22. Шилова Поліна 2

 

Міжнародний фестиваль-конкурс учнівської та студентської

творчої молоді «Соняшник»

 

1 Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Перлина Карпат»
23. Курбет Соломія 1 Всеукраїнський фестиваль-конкурс «ЗлатаФест»

 

24. Монастирецька Анастасія 2 Міжнародний фестиваль-конкурс учнівської та студентської

творчої молоді «Соняшник»

25. Сірик Ірина 2 Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв соло виконавців,

малих форм та творчих колективів «Столичні зустрічі»

 

26. Лимар Іван 3 ХХІІІ Обласний фестиваль-конкурс учнівської творчості «Дебют»

 

27. Булгаков Ярослав 2 ХХІІІ Обласний фестиваль-конкурс учнівської творчості «Дебют»
28. Коляденко Валерія 3 ХХІІІ Обласний фестиваль-конкурс учнівської творчості «Дебют»
29.

 

 

Андрощук Євгенія 1 Музичний конкурс “Apoyando art” на краще виконання твору  Ференца Берната
2 ХХІІІ Обласний фестиваль-конкурс учнівської творчості «Дебют»
30. Коваль Владислава 2 Музичний конкурс “Apoyando art” на краще виконання твору  Ференца Берната
3 ХХІІІ Обласний фестиваль-конкурс учнівської творчості «Дебют»
31. Іващенко Павло 3 ХХІІІ Обласний фестиваль-конкурс учнівської творчості «Дебют»
32. Олійник Дмитро 2 ХХІІІ Обласний фестиваль-конкурс учнівської творчості «Дебют»
33. Савич Єгор 3 ХХІІІ Обласний фестиваль-конкурс учнівської творчості «Дебют»
34. Стеценко Софія 2 ХХІІІ Обласний фестиваль-конкурс учнівської творчості «Дебют»
35. Ансамбль бандуристів «Веселі дзвоники»

 

1. Стеценко Софія

2. Трушковський Павло

3. Савчук Вікторія

4. Савчук Вероніка

5. Матлаш Віталій

6. Сиваківська Єлизавета

7. Царьов Роберт

8. Казаков Тимур

9. Поліщук Соломія

Гран-прі Міжнародний онлайн фестиваль-конкурс  “SOUL”
1 Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «SOLOVIOV ART»
1 Міжнародний дистанційний фестиваль дитячої та учнівської

творчості “Київська веселка”

3 ”Всеукраїнський фестиваль конкурс бандурного мистецтва  “Кобзарському роду нема переводу
1 Обласний багатожанровий дистанційний конкурс “Я онлайн артист
 

КЗ ФМР “Фастівський міський Палац культури”

та міські громадські творчі студії

1. Зразковий аматорський вокально-хореографічний ансамбль

«Калиновий віночок»

1. Бондарчук Маргаріта

2. Бурка Дар’я

3. Древецька Діана

4. Жилінський Богдан

5. Кобенко Дарина

6. Коробко Микола

7. Кудь Олександра

8. Кузьмич Лілія

9. Лазоренко Софія

10. Міщенко Ілля

11. Ліпіліна Соломія

12. Пасічник Богдан

13. Потоцький Артем

14. Хомякова Евеліна

15. Шульга Дар’я

Гран-прі Всеукраїнський творчий фестиваль учнівської та студентської молоді «Аккерманські Зірки»
Гран-прі Фестиваль учнівської та студентської молоді «Чубинський fest» танець «Гуцулка»
2 Дистанцій Міжнародний Багатожанровий інтернет фестиваль – конкурс «Самоцвіти – країна безмежних можливостей»
Гран-прі Фестиваль учнівської та студентської молоді «Чубинський fest» танець «Гопак»
2 Дистанційний V фестиваль – конкурс багатожанрового мистецтва «Квіти Зимцерли» вікова категорія А
1 Дистанційний V фестиваль – конкурс багатожанрового мистецтва «Квіти Зимцерли» вікова категорія D
2 Дистанційний V фестиваль – конкурс багатожанрового мистецтва «Квіти Зимцерли» вікова категорія С
2 Дистанційний V фестиваль – конкурс багатожанрового мистецтва «Квіти Зимцерли» вікова категорія В
2. Студія східного танцю «Бахіра»    
3. Сподіна Софія 2 Міжнародний фестиваль східного танцю «AL HAYAT Festival – 2020»
2 Всеукраїнський Фестиваль східного танцю «Золоте сузір’я – 2019» Імпровізація
2 Всеукраїнський Фестиваль східного танцю «Золоте сузір’я – 2019». Імпровізація табла – соло
2 Міжнародний фестиваль східного танцю «Східний експрес – 2020». Імпровізація
2 Міжнародний фестиваль східного танцю «Східний експрес – 2020». Імпровізація табла – соло
2 Всеукраїнський Фестиваль східного танцю «Золоте сузір’я – 2019». Шаабі – Баладі
4. Павленко Лейла 1 Міжнародний фестиваль східного танцю «Східний експрес – 2020». Raqs Sharqi
1 Міжнародний фестиваль східного танцю «Східний експрес – 2020». У номінації «Корона Шагане»
1 Міжнародний фестиваль східного танцю «Східний експрес – 2020». Естрадна пісня
2 Чемпіонат України – 2019. Неєгипетський фольклор
1 Чемпіонат України – 2019. Імпровізація під дарбуку
1 Міжнародний фестиваль східного танцю «Східний експрес – 2020». Соло – табла
5. Матушевич Дар’я 2 Конкурс краси та таланту « Міс Беліданс України – 2019»
2 Міжнародний фестиваль східного танцю «AL HAYAT Festival – 2020». Імпровізація
1 «Людина року Української Асоціації Виконавців східного танцю». Юніори відкрита ліга
3 «The WAY to the stars»
6. Кельвич Надія 1 Міжнародний фестиваль східного танцю «Східний експрес – 2020». Імпровізація
1 Всеукраїнський Фестиваль східного танцю «Золоте сузір’я – 2019». Циганський танець
1 Чемпіонат України – 2019. Циганський танець
1 «Людина року Української Асоціації Виконавців східного танцю». Ювенали Початківці
1 Міжнародний фестиваль східного танцю «Східний експрес – 2020». Циганський танець
2 Міжнародний фестиваль східного танцю «Східний експрес – 2020». Соло – табла
1 Oriental Danse Festival «SOLARIS – 2019». Юніори Початківці
7. Іщенко Анастасія 1 Oriental Danse Festival «SOLARIS – 2019». Юніори
1 «Людина року Української Асоціації Виконавців східного танцю». Юніори Вища Ліга
1 Міжнародний фестиваль східного танцю «Східний експрес – 2020». Raqs Sharqi
1 Міжнародний фестиваль східного танцю «Східний експрес – 2020». Соло – табла

 

1 Міжнародний фестиваль східного танцю «Східний експрес – 2020». Естрадна пісня
1 Oriental Danse Festival «SOLARIS – 2019». Шаабі – Баладі
1 Oriental Danse Festival «SOLARIS – 2019». Соло – табла
1 Oriental Danse Festival «SOLARIS – 2019». Неєгипетський танець
1 Oriental Danse Festival «SOLARIS – 2019». Імпровізація
1 Oriental Danse Festival «SOLARIS – 2019». Raqs Sharqi
1 Міжнародний фестиваль східного танцю «AL HAYAT Festival – 2020».
2 Чемпіонат України – 2019.
2 Міжнародний фестиваль східного танцю «Східний експрес – 2020». Неєгипетський фольклор
2 Oriental Danse Festival «SOLARIS – 2019». Естрадна пісня
3 Міжнародний фестиваль східного танцю «Східний експрес – 2020». Шаабі – Баладі
8. Іващенко Дарья 2 Міжнародний фестиваль східного танцю « Бал Bellydance – 2019»
2 Всеукраїнський Фестиваль східного танцю «Золоте сузір’я – 2019» Імпровізація табла – соло
3 Oriental Danse Festival «SOLARIS – 2019». Show Bellydance
2 Oriental Danse Festival «SOLARIS – 2019». Імпровізація
2 Oriental Danse Festival «SOLARIS – 2019». Хвилина слави
3 Oriental Danse Festival «SOLARIS – 2019». Соло – табла
1 Всеукраїнський Фестиваль східного танцю «Золоте сузір’я – 2019». Вільна танцювальна композиція
9. Жданова Тамара 1 Всеукраїнський Фестиваль східного танцю «Золоте сузір’я – 2019». Табла – Danse
1 Всеукраїнський Фестиваль східного танцю «Золоте сузір’я – 2019». Вільна танцювальна програма
2 Всеукраїнський Фестиваль східного танцю «Золоте сузір’я – 2019». Імпровізація табла – соло

 

 

 

10. Дабіжа Олександра 1 Oriental Danse Festival «SOLARIS – 2019». Неєгипетський фольклор
3 Oriental Danse Festival «SOLARIS – 2019». Шаабі – Баладі
3 Oriental Danse Festival «SOLARIS – 2019». Імпровізація
2 Міжнародний фестиваль східного танцю «Східний експрес – 2020». Соло – табла

 

2 Міжнародний фестиваль східного танцю «Східний експрес – 2020». Шаабі – Баладі
1 Міжнародний фестиваль східного танцю «Східний експрес – 2020». Імпровізація табла – соло
11. Бондар Карина 1 Всеукраїнський Фестиваль східного танцю «Золоте сузір’я – 2019». Вільна танцювальна композиція
1 Всеукраїнський Фестиваль східного танцю «Золоте сузір’я – 2019». Табла – Danse
1 Всеукраїнський Фестиваль східного танцю «Золоте сузір’я – 2019». Фьюжн
12. Башинська Анастасія 1 Міжнародний фестиваль східного танцю «Східний експрес – 2020». Raqs Sharqi
2 Міжнародний фестиваль східного танцю «Східний експрес – 2020». Соло – табла
1 Міжнародний фестиваль східного танцю «Східний експрес – 2020». Естрадна пісня
2 Міжнародний фестиваль східного танцю «Східний експрес – 2020». Show Bellydance
13. Зразковий аматорський ансамбль бального танцю                        «Троянда»

1.         Кучеренко Юлиана

2.         Білоцерківець Дар’я

3.         Авксентюк Вероніка

4.         Білоус Олександр

5.         Данилюк Артем

6.         Ільїна Віталіна

7.         Гайдай Анатолій

8.         Псарюк Юлія

9.         Астапов Максим

10.       Гриненко Роман

11.       Куцупалов Ілля

12.       Гайдай Анна

13.       Кайдаш Єлизавета

14.       Ситник Яна

15.       Сердюк Ольга

16.       Заєць Павло

3 Всеукраїнський фестиваль мистецтв «Зоряна брама»
 
3 Міжнародний фестиваль – конкурс «Зірковий парад 2019». 1 вікова категорія
2 Міжнародний фестиваль – конкурс «Зірковий парад 2019». 2 вікова категорія
14. Народний аматорський ансамбль бального танцю                                     «Діана»

1.      Горбач Володимир

2.      Протасова Ірина

3.      Канівець Владислава

4.      Павленко Лейла

5.      Поліщук Анастасія

6.      Букет Артем

7.      Нікіфоров Іван

8.      Волкова Вероніка

9.      Лозовський Андрій

10.  Харченко Артем

11.  Семещук Владислава

12.  Кишаківська Маргарита

13.  Мучичка Ярослава

14.  Ващенко Ростислав

15.   Якібчук Назарій

 

1 Міжнародний фестиваль – конкурс мистецтв «Підкори сцену». «Французький вальс», «Танго»

 

2 Міжнародний фестиваль – конкурс мистецтв «Підкори сцену». «Квік – степ», «Джайв»
15. Студія спортивного бального танцю                                        «Олімп»

 

Дерезін Андрій

Мазаєва Діана

1 Змагання зі спортивного танцю «Сонячні стежки» у категорії ЮН-1 кубок ЛТУ Д Лат
1 Змагання зі спортивного танцю «Сонячні стежки» у категорії Юв-2 кубок ЛТУ Д Лат
1 Змагання зі спортивного танцю «Сонячні стежки» у категорії Юв-2 кубок ЛТУ Д Ст
2 Змагання зі спортивного танцю «Сонячні стежки» у категорії ЮН-1 кубок ЛТУ Д Ст
1 «STAR WAY CUP» Ювенали 1+2 Rising Star ST
2 «STAR WAY CUP» Юніори 1 D ST
1 Всеукраїнські змагання зі спортивного танцю «HELLOWEEN» у категорії Юв-2 Д Ст
1 Всеукраїнські змагання зі спортивного танцю «HELLOWEEN» у категорії ЮН-1 Д Лат

 

1 Всеукраїнські змагання зі спортивного танцю «HELLOWEEN» у категорії ЮН-1 Д Ст
1 Всеукраїнські змагання зі спортивного танцю «HELLOWEEN» у категорії Юв-2 Д Лат
1 Чемпіонат України серед школярів та студентів у категорії Юв-2 Чемпіонат Ст
1 Чемпіонат України серед школярів та студентів у категорії Юв-2 Чемпіонат Лат
1 Чемпіонат України серед школярів та студентів у категорії ЮН-1 Д Чемпіонат СТ
2 Чемпіонат України серед школярів та студентів у категорії ЮН-1 Д Чемпіонат Лат
1 «Зимовий променад 2020» у категорії ЮН 1+2 Д Ст
1 «Зимовий променад 2020» у категорії ЮН 1+2 PROMENADE Лат
1 «Зимовий променад 2020» у категорії ЮН 1+2 PROMENADE Лат
1 «Зимовий променад 2020» у категорії ЮН 1+2 Д Лат
  Змагання зі спортивних бальних танців «Кубок Чемпіона»
1 Відкриті Всеукраїнські класифікаційні змагання зі спортивних бальних танців «Star boom Cup» у категорії Юніори 1 Д (ST)
2 Відкриті Всеукраїнські класифікаційні змагання зі спортивних бальних танців «Star boom Cup» у категорії Юніори 1 (ST)
  Даниленко Олександра 3 Відкритий чемпіонат м. Києва зі спортивних танців «KYIV OPEN CHAMPIONSHIP 2019»  у категорії Ювенали 2 Соло Е ST
2 Відкритий чемпіонат м. Києва зі спортивних танців «KYIV OPEN CHAMPIONSHIP 2019»  у категорії Ювенали 2 Соло Е LA
2 «HELLOWEEN 2019» у категорії ЮН  Соло Д Лат
2 «HELLOWEEN 2019» у категорії ЮН  Соло Д Ст
2 Змагання зі спортивного танцю «Сонячні стежки» у категорії Юв-2 ЛТУ Соло Е Лат
2 «STAR WAY CUP» у категорії Юніори 1+2 Соло Е ST
1 «STAR WAY CUP» у категорії Юніори 1+2 Соло Е LA
2 Змагання зі спортивних бальних танців «Кубок Чемпіона»
1 «Зимовий променад 2020» у категорії Юв Д Лат
2 «Зимовий променад 2020» у категорії Юв Д Ст
Нечипоренко Богдан 2 «STAR WAY CUP» у категорії Ювенали 2 Е LA
2 «Зимовий променад 2020» у категорії Юв Д Ст
1 «Зимовий променад 2020» у категорії Юв Д Лат
2 Змагання зі спортивних бальних танців «Кубок Чемпіона»

 

Чорнобай Єлизавета

Чебан Олег

3 Змагання зі спортивного танцю «Сонячні стежки»
1 «STAR WAY CUP»
3 Всеукраїнські змагання зі спортивного танцю «HELLOWEEN»
3 «Зимовий променад 2020» у категорії ЮН 1+2 Д Лат
2 «Зимовий променад 2020» у категорії ЮН 1+2 Д Ст
  Калашник Вікторія 2 Чемпіонат України серед школярів та студентів у категорії Юв-2 Соло Е Чемпіонат Лат
2 Чемпіонат України серед школярів та студентів у категорії Юв-2 Соло Е Чемпіонат Ст
1 «Зимовий променад 2020»
2 Чемпіонат СБФТК Київської області 2019 «Танцювальний тріумф»  у категорії Ювенали 1+2 соло Е Чемпіонат ST
2 Чемпіонат СБФТК Київської області 2019 «Танцювальний тріумф»  у категорії Ювенали 1+2 соло Е Чемпіонат LA
Горбатюк Ярослава 1 «Зимовий променад 2020»
1 Класифікаційні змагання зі спортивних бальних танців « Кубок Асгарда»
2 Змагання зі спортивних бальних танців «Кубок Чемпіона»
Будова Катерина

Остапчук Захар

2 Всеукраїнські змагання зі спортивного танцю «HELLOWEEN»
1 Чемпіонат України серед школярів та студентів у категорії Юв-2 Е Чемпіонат Лат

 

 

2 Чемпіонат України серед школярів та студентів у категорії Юв-2 Е Чемпіонат Ст
1 Відкриті Всеукраїнські класифікаційні змагання зі спортивних бальних танців «Star boom Cup»
2 Змагання зі спортивних бальних танців «Кубок Чемпіона»
16. Зразковий аматорський ансамбль народного танцю                        «Унавушка»

1.      Богаченко Владислава

2.      Болтовець Діана

3.      Бондар Валентина

4.      Бондарук Данило

5.      Васильєва Юлія

6.      Гримальська Анастасія

7.      Краснюк Вікторія

8.      Кузьменко Марія

9.      Мацкевич Христина

10.  Мірзаходжієва Ділноза

11.  Остапенко Артем

12.  Остапенко Єлизавета

13.  Пронін Артем

14.  Савченко Тетяна

Шевченко Вікторія

1 ХІ Міжнародний Танцювальний Конкурс – змагання «Brilliant Запрошує» «Український танець»
1 ХІ Міжнародний Танцювальний Конкурс – змагання «Brilliant Запрошує» «Український козачок» соло.
2 Всеукраїнський хореографічний конкурс «Моя Україна!»
2 Всеукраїнський фестиваль – конкурс мистецтв «Талановитий Я»
17. Студія естрадного та народного співу                               «Лілея»

1.      Анашкіна Марія

2.      Ахрамович Олександра

3.      Бондарук Вікторія

4.      Дабіжа Олександра

5.      Діденко Анна

6.      Наливайко-Ляхович Софія

7.      Рабич Анастасія

8.      Максюк Руслана

9.      Шелешей Ірина

10.Притуленко Марія

1 VIII Міжнародний дитячо – юнацький фестиваль – конкурс «Свято. Мистецтво. Море» Болгарія
1 Міжнародний фестиваль – конкурс мистецтв « UKR WEST ART FEST»
18. Зразковий аматорський театр – студія

«Дзвіночок»

1.      Гримальська Анастасія

2.      Боровицька Катерина

3.      Павленко Анастасія

4.      Чернецька Олександра

5.      Тищук Вікторія

6.      Кириченко Георгій

7.      Товстуха Давид

8.      Даниленко Антон

9.      Радзієвський Гліб

10.  Салій Варвара

11.  Барановська Софія

12.  Савич Єгор

13.  Корецька Каріна

14.  Рекротюк Вікторія

15.Сліпаченко Анна

2 Обласний огляд – конкурс театральних колективів «Театральна Палітра Київщини»
19. Студія

«Фастів Фільм»

1.      Діденко Анна

2.      Волкова Вероніка

3.      Кучура Вероніка

4.      Сташкевич Вероніка

5.      Карачун Вікторія

6.      Швець Владислава

7.      Ярмолюк Дар’я

8.      Полупан Микола

9.      Яковенко Надія

10.  Курбет Олександр

11.  Ісіака Абіке Наомі

12.  Чепель Анастасія

13.  Роман Роман

14.  Куліковський Роман

15.Рудяк Софія

3 XIV Міжнародний кінофестиваль «Кінокімерія». Фільм «Співай, Санька!»
3 XV Міжнародний кінофестиваль «Кінокімерія». Фільм «Книжковий детектив»
1 XV Міжнародний кінофестиваль «Кінокімерія». Фільм «Жінка завжди»
2 XV Міжнародний кінофестиваль «Кінокімерія». Фільм «Сузір’я єдинорога»
Гран – прі Конкурс дитячих фільмів у рамках фестивалю «Чілдрен Кінофест – 2020»
20. Студія сучасного танцю DFL

 

21. Студія спортивного танцю Stop Time

 

 

 

Керуючий справами                                                                          Л. О. Тхоржевська

                                                                                                                     

 

 

 

БІЛЬШЕ НОВИН

ДИВИТИСЬ